تعمیر تلویزیون توشیبا

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1402/3/23
تعمیر تلویزیون توشیبا
تعمیر تلویزیون توشیبا

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا

توشیبا یکی از پنج تولیدکنندگان بزرگ لوازم و قطعات الکترونیکی در جهان می باشد.

خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما توشیبا در مرکز الکترونیک طهران با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، در شهر تهران ارائه می شود.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما توشیبا پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده, پنل ضربه خورده, ایراد مین برد، مادربورد آسیب دیده از نوسانات برق، خرابی برد تیکان(T-CON)، بک لایت خراب و سوخته، ایرادات مربوط به برد پاور تلویزیون، عدم نمایش تصویر، قطعی صدا، پرش تصویر، خرابی تیونر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما توشیبا بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت تست ارائه می شود.


تعمیر تلویزیون توشیبا در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر تلویزیون توشیبا در محل(منزل) را ارائه می دهد. ممکن است جابجایی تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما توشیبا سخت بوده و در برخی موارد موجب آسیب دیدگی تلویزیون شود، به همین جهت عیب یابی و تعمیر تلویزیون توشیبا در محل(منزل) با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام میشود.


هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن مربوط هزینه دستمزد تکنسین است. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعوبض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا دخیل می باشد. جهت استعلام قیمت تلویزیون باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون توشیبا

پنل تلویزیون توشیبا بخش اصلی تلویزیون می باشد و میتوان گفت 70٪ ارزش تلویزیون توشیبا را در بر دارد. قیمت پنل تلویزیون توشیبا را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما) باشد تعیین می کند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق پنل تلویزیون توشیبا با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا

مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) توشیبا را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی(LED) توشیبا در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی توشیبا، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) توشیبا، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) توشیبا در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی توشیبا

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) توشیبا در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) توشیبا، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) توشیبا، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) توشیبا توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون پلاسما توشیبا

مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون پلاسما توشیبا ارائه می دهد. عیب یابی و تعمیر تلویزیون پلاسما توشیبا بصورت تخصصی با ضمانت تست توسط تکنسین مجرب و متخصص انجام می شود.


تعمیر تلویزیون OLED توشیبا

در لغت OLED مخفف «دیود نوری ارگانیک» است، که با LED معمولی متفاوت می باشد. همه تلویزیون های OLED دارای کیفیت تصویر 4K و بعضی از مدل ها هم دارای کیفیت تصویر 8K هستند. در تلویزیون OLED رنگ‌های زنده‌تر، سطوح کنتراست واضح‌تر و مشکی‌های سیاه‌تر است، هر چیزی که تماشا می‌کنید واقعی‌تر به نظر می‌رسد و این به این دلیل است که هر پیکسل اساسا خود را روشن می کند، نه اینکه به نور پس زمینه LED معمولی تکیه کند.

مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اولد OLED توشیبا را با ضمانت تست در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت توشیبا

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت توشیبا بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت توشیبا را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر بک لایت تلویزیون توشیبا

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی توشیبا توسط نیمه هادی ال ای دی(LED) انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) توشیبا بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون توشیبا را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر برد پاور تلویزیون توشیبا

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون توشیبا را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


قیمت برد پاور تلویزیون توشیبا

قیمت حدودی و تخمینی برد پاور تلویزیون توشیبا بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 400,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد پاور تلویزیون توشیبا با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


قیمت مین برد تلویزیون توشیبا

قیمت حدودی و تخمینی مین برد تلویزیون توشیبا بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 800,000 تومان الی 10,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر مین برد تلویزیون توشیبا با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر برد تیکان(T-CON) تلویزیون توشیبا

برد تیکان(T-CON) تلویزیون توشیبا وظیفه انتقال و آماده سازی سیگنالهای ویدئویی ایجاد شده در مین برد تلویزیون، به پنل(صفحه نمایش) را دارد. همچنین تامین ولتاژ مورد نیاز پنل را به عهده دارد. در صورت خرابی و بروز مشکل در تیکان(T-CON) تلویزیون توشیبا عمدتا ایراداتی نظیر اعوجاج و تاری روی صفحه، نقض بازتولید رنگ و یکنواختی تصویر و نویز رنگی قرمز-سبز را به همراه دارد. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیرات برد تیکان(T-CON) تلویزیون توشیبا را با ضمانت ارائه می دهد.


قیمت برد تیکان(T-CON) تلویزیون توشیبا

قیمت حدودی و تخمینی برد تیکان(T-CON) تلویزیون توشیبا بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 500,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد تیکان(T-CON) تلویزیون توشیبا با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون توشیبا خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون توشیبا بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون توشیبا

ضربه خوردن پنل تلویزیون توشیبا بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون توشیبا

پنل تلویزیون ال ای دی توشیبا و پنل ال سی دی توشیبا از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون توشیبا را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون توشیبا

آب خوردگی پنل تلویزیون توشیبا بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود خواهد آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون توشیبا

سوختگی پنل تلویزیون توشیبا معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون توشیبا توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید