تعمیرات گیرنده دیجیتال

خدمات آخرین آپدیت: 1402/3/23
تعمیرات گیرنده دیجیتال
تعمیر گیرنده دیجیتال (ستاپ باکس)

نمایندگی تعمیرات گیرنده دیجیتال

مرکز الکترونیک طهران با سال ها سابقه در عیب یابی و تعمیرات سیستم های صوتی و تصویری، خدمات تعمیرات گیرنده دیجیتال(ستاپ باکس) تلویزیون را با ضمانت در تهران ارائه می دهد. عیب یابی و تعمیر گیرنده دیجیتال با ایرادات عدم دریافت سیگنال، قطع و وصل شدن، پرش و شطرنجی شدن تصویر، روشن نشدن، ایرادات مربوط به پاور گیرنده دیجیتال، ایرادات تیونر، عدم کارکرد ریموت دستگاه، ایرادات نرم افزاری، خرابی ورودی و خروجی پورت ها و فیش های دستگاه گیرنده دیجیتال و سایر ایرادات، خرابی ها در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.

خدمات عیب یابی و تعمیرات برندهای مختلف گیرنده دیجیتال ازجمله ایکس ویژن(xvision)،‌ ایکلاس(EClass)، پروویژن(ProVision)، دنای(Denay)، پاناتک(Panatech)، مکسیدر(Maxeeder)، مارشال، زد2(Z-2)، فوجی ست(FujiSat)، استارست(Startsat) و ... در مرکز الکترونیک طهران با ضمانت در تهران توسط تکنسین مجرب و متخصص ارائه می شود.


تعمیر گیرنده دیجیتال خاموش

یکی از ایرادات بوجود آمده برای دستگاه گیرنده دیجیتال، روشن نشدن گیرنده دیجیتال می باشد. این ایراد دلایل مختلفی میتواند داشته باشد، عمده دلیل روشن نشدن گیرنده دیجیتال ایراد و خرابی برد تغذیه گیرنده دیجیتال می باشد دلایل دیگر میتواند از سیم برق یا دو شاخه، خرابی در کلید پاور، قطعی و در مدار و دیگر خرابی ها باشد که این مسئله نیاز به بررسی و عیب یابی تکنسین و تعمیرکار متخصص و مجرب را دارد. تکنسین مرکز الکترونیک طهران ایرادات روشن نشدن گیرنده دیجیتال را بررسی و عیب کرده و در نهایت دستگاه گیرنده دیجیتال را تعمیر و رفع ایراد خواهد کرد.


تعمیر مین برد گیرنده دیجیتال

مین برد گیرنده دیجیتال از قسمت های اصلی دستگاه است که در صورت خرابی موجب ایرادات مختلفی در دستگاه گیرنده دیجیتال خواهد شد. ایراداتی مانند عدم دریافت سیگنال، روشن نشدن دستگاه، عدم کاردکرد پورت ها، ایراد در قسمت ریموت کنترلر، ایراد در پورت فلش، پاک شدن حافظه بعد از خاموش شدن دستگاه، ایرادات نرم افزاری،‌ هنگ کردن، قفل شدن تصویر و ... همگی ناشی از خرابی در مین برد گیرنده دیجیتال می باشد. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی تعمیر مین برد گیرنده دیجیتال را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر برد تغذیه گیرنده دیجیتال

برد تغذیه گیرنده دیجیتال وظیفه جریان دهی و تامین ولتاژ قسمت های مختلف دستگاه گیرنده دیجیتال را بعهده دارد. در صورت خرابی در برد تغذیه، گیرنده دیجیتال با مشکلات و ایراداتی نظیر روشن نشدن دستگاه، عدم کاردکرد پورت ها، سیگنال دهی ضعیف، قطع و وصل شدن و ... مواجه خواهد شد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر برد تغذیه دستگاه گیرنده دیجیتال را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر گیرنده دیجیتال با ایراد تیونر

ایراد و خرابی تیونر موجب عدم گیرندگی، عدم سیگنال یا ضعیف بودن سیگنال می شود، این ایراد میتواند بدلیل اتصالی در سیم آنتن و یا بر اثر رعد و برق (صاعقه) بوجود آید که معمولا با تعویض تیونر این مشکل رفع خواهد شد، در برخی از مدلها هم تیونر قابل تعمیر می باشد. مرکز الکترونیک طهران سرویس تعویض و تعمیر تیونر گیرنده دیجیتال را ارائه می دهد.


تعمیر گیرنده دیجیتال با ایراد عدم سیگنال

ایراد عدم سیگنال معمولا بدلیل خرابی تیونر بوجود می آید، اما ایرادات دیگری همچون خرابی پورت ها و فیش آنتن، مشکلات آنتن، ایراد در سیم آنتن، ایراد و خرابی مین برد، خرابی سی پی یو گیرنده دیجیتال و ... میتواند باعث بوجود آمدن ایراد عدم سیگنال شود که این موضوع باید توسط تکنسین متخصص و مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد. مرکز الکترونیک طهران ارائه دهنده خدمات عیب یابی و تعمیر گیرنده دیجیتال در تهران می باشد.


تعمیر گیرنده دیجیتال با ایراد شطرنجی شدن تصویر

ایرادات مانند شطرنجی شدن تصویر و یا پرش تصویر معمولا بدلیل خرابی در قسمت مین برد دستگاه گیرنده دیجیتال است، که باید توسط تعمیرکار مجرب و متخصص مورد عیب یابی و بررسی قرار گیرد، این مشکل میتواند ناشی از خرابی دیگر قسمت های دستگاه گیرنده دیجیتال باشد و همچنین اشکال در آنتن، سیم آنتن و یا حتی خرابی در تلویزیون باشد.

مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر گیرنده دیجیتال را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.


تعمیر و رفع ایرادات نرم افزاری گیرنده دیجیتال

بعضا ایراداتی مانند عدم نمایش کانال ها، سرچ(جستجو) نشدن کانال ها، اشکال در کانال یابی، قطع و وصل شدن، هنگ کردن و ... مربوط به مشکلات و ایراد در نرم افزار گیرنده دیجیتال می باشد. که این مشکل با آپدیت(بروز رسانی) نرم افزار گیرنده دیجیتال قابل حل شدن است.


تعمیر خرابی پورت گیرنده دیجیتال

خرابی و ایراد پورت ها و سوکت های گیرنده دیجیتال باعث عدم کارکرد صحیح پورت مربوطه خواهد شد. اشکال در پورت یو اس بی(USB) میتواند موجب کار نکردن فلش مموری در صورت اتصال به دستگاه شود یا ایراد در پورت اچ دی ام آی(HDMI) باعث عدم تصویر و همچنین قطعی صدا خوهد شد. خرابی در پورت های AV(سفید، زرد، قرمز) می تواند موجب عدم تصویر یا قطعی در صدا شود. خرابی پورت ها میتواند اشکال در سوکت باشد و یا میتواند ایراد از مدار مربوطه پورت بر روی مین برد دستگاه گیرنده دیجیتال باشد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید