تعمیر تلویزیون دوو

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1402/3/23
تعمیر تلویزیون دوو
تعمیر تلویزیون دوو

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو

مرکز الکترونیک طهران با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) و اولد(OLED) دوو را در تهران ارائه می دهد.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) و اولد(OLED) دوو پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده, پنل ضربه خورده, مادربورد آسیب دیده از نوسانات برق، بک لایت خراب و سوخته، ایرادات مین برد، خرابی برد تیکان(T-CON)، ایرادات مربوط به برد پاور تلویزیون، عدم نمایش تصویر، قطعی صدا، پرش تصویر، خرابی تیونر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) و اولد(OLED) دوو بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت تست ارائه می شود.


تعمیر تلویزیون دوو در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر تلویزیون دوو در محل(منزل) را ارائه می دهد. ممکن است جابجایی تلویزیون های ال ای دی(LED)،ال سی دی(LCD) و اولد(OLED) دوو سخت بوده و در برخی موارد موجب آسیب دیدگی تلویزیون شود، به همین جهت عیب یابی و تعمیر تلویزیون دوو در محل(منزل) با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام میشود.


هزینه تعمیر تلویزیون دوو

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون دوو به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن مربوط هزینه دستمزد تکنسین است. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون دوو دخیل می باشد. جهت استعلام قیمت تلویزیون باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون دوو

پنل تلویزیون دوو بخش اصلی تلویزیون می باشد و میتوان گفت 70٪ ارزش تلویزیون دوو را در بر دارد. قیمت پنل تلویزیون دوو را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) و اولد(OLED)) باشد تعیین می کند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق پنل تلویزیون دوو با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون ال ای دی دوو

مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) دوو را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی(LED) دوو در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی دوو، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) دوو، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) دوو در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی دوو

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) دوو در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) دوو، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) دوو، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) دوو توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون OLED دوو

در لغت OLED مخفف «دیود نوری ارگانیک» است، که با LED معمولی متفاوت می باشد. همه تلویزیون های OLED دارای کیفیت تصویر 4 K و بعضی از مدل ها هم دارای کیفیت تصویر 8K هستند. در تلویزیون OLED رنگ‌های زنده‌تر، سطوح کنتراست واضح‌تر و مشکی‌های سیاه‌تر است، هر چیزی که تماشا می‌کنید واقعی‌تر به نظر می‌رسد و این به این دلیل است که هر پیکسل اساسا خود را روشن می کند، نه اینکه به نور پس زمینه LED معمولی تکیه کند.

مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون OLED دوو را با ضمانت تست در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت دوو

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت دوو بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت(هوشمند) دوو را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر بک لایت تلویزیون دوو

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی(LED) دوو توسط نیمه هادی ال ای دی انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) دوو بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون دوو را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون دوو

ضربه خوردن پنل تلویزیون دوو بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون دوو

پنل تلویزیون ال ای دی دوو و پنل ال سی دی دوو از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون دوو را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون دوو

آب خوردگی پنل تلویزیون دوو بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود خواهد آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون دوو

سوختگی پنل تلویزیون دوو معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون دوو توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون دوو خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون دوو بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.


تعمیر برد پاور تلویزیون دوو

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون دوو را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


قیمت برد پاور تلویزیون دوو

قیمت حدودی و تخمینی برد پاور تلویزیون دوو بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 600,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد پاور تلویزیون دوو با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر مین برد تلویزیون دوو

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون دوو توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


قیمت مین برد تلویزیون دوو

قیمت حدودی و تخمینی مین برد تلویزیون دوو بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 1,000,000 تومان الی 10,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر مین برد تلویزیون دوو با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر برد تیکان(T-CON) تلویزیون دوو

برد تیکان(T-CON) تلویزیون دوو وظیفه انتقال و آماده سازی سیگنالهای ویدئویی ایجاد شده در مین برد تلویزیون، به پنل(صفحه نمایش) را دارد. همچنین تامین ولتاژ مورد نیاز پنل را به عهده دارد. در صورت خرابی و بروز مشکل در تیکان(T-CON) تلویزیون دوو عمدتا ایراداتی نظیر اعوجاج و تاری روی صفحه، نقض بازتولید رنگ و یکنواختی تصویر و نویز رنگی قرمز-سبز را به همراه دارد. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیرات برد تیکان(T-CON) تلویزیون دوو را با ضمانت ارائه می دهد.


قیمت برد تیکان(T-CON) تلویزیون دوو

قیمت حدودی و تخمینی برد تیکان(T-CON) تلویزیون دوو بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 400,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد تیکان(T-CON) تلویزیون دوو با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید