تعمیرات اسپیکر

خدمات آخرین آپدیت: 1402/3/21
تعمیرات اسپیکر
تعمیرات اسپیکر

نمایندگی تعمیرات اسپیکر

خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیرات اسپیکر در مرکز الکترونیک طهران با ضمانت در تهران ارائه می شود. عیب یابی و تعمیرات اسپیکر با ایرادات ایرادات آمپلی فایر، قطعی صدا، افت کیفیت صدا، نویز در صدا، خش خش صدا، ایرادات قطعی اتصال بیسیم، ایراد بلوتوث، مشکلات عدم اتصال به دستگاه پخش یا آمپلی فایر، خرابی ورودی و خروجی پورت ها و فیش های اسپیکر، خرابی ریموت کنترل، ایرادات و خرابی پاور و سایر ایرادات و خرابی ها در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.

سرویس عیب یابی و تعمیرات برندهای مختلف اسپیکر از جمله سونی(Sony)،‌ سامسونگ(Samsung)، ال جی(LG)، شیائومی(Xiaomi)، پاناسونیک(Panasonic)، هارمن کاردن(Harman/Kardon)، جی بی ال(JBL)، بوز(Bose)، تسکو(TSCO)، پایونیر(Pioneer)، یاماها(Yamaha)، سنهایزر(Sennheiser)، انکر(Anker)، کی تی اس(KTS)، لیتو(Leitu)، مارشال(Marshal)، مکسیدر(Maxeeder)، میکرولب(Microlab)، کلومن(Koluman)، کریتیو(Creative)،‌ کینگ استار(King Star)، انرجایزر(Energizer)، سیلیکون پاور(Silicon-Power)، میکرو فایر(Microfire)، جی وی سی(JVC)، داس(DOSS)، مانستر(Monster)،‌ شارپ(Sharp)، ادیفایر(Edifier)،‌ جی پاس(Geepas)، دنای(Denay)، جاز(jazz)، کنکورد(Concord) و دیگر برندهای موجود در بازار در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین مجرب و متخصص با ضمانت در تهران ارائه می شود.


تعمیر اسپیکر در منزل

بعضا به دلیل ابعاد بزرگ اسپیکر یا تعداد آنها جابجایی آن کمی مشکل ست و در صورت جابجایی ناصحیح میتواند باعث صدمات دیگری از جمله شکستگی در اسپیکر شود به همین جهت مرکز الکترونیک طهران سرویس عیب یابی و تعمیرات اسپیکر را در محل(منزل) شما با مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان ارائه می دهد.


تعمیر قطعی صدای اسپیکر

قطعی در صدای اسپیکر یکی معمول ترین ایراداتی ست که در همه اسپیکرها در برندهای مختلف ایجاد میشود. این ایراد میتواند از قطعی سیم ها، ایراد در برد اسپیکر،‌ خرابی در فیش/سوکت های اسپیکر و دیگر ایرادات ممکن باشد. جهت تعمیر و رفع عیب قطعی صدای اسپیکر باید توسط تکنسین متخصص و مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.


تعمیر و رفع صدای نویز اسپیکر

صدای نویز مانند خش خش، وز وز و یا صدای سوت بعضا بر اثر مجاورت با برخی وسایل سبب می شود. صدای نویز در اسپیکر میتواند بر اثر خرابی در پورت های اسپیکر باشد و یا در اسپیکرهایی که دارای آمپلی فایر و قسمت پردازش سیگنال صوتی (DSP) هستند، ایراد میتواند از برد اسپیکر باشد. برای بررسی این ایراد، اسپیکر باید توسط تکنسین متخصص و مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.


تعمیر برد اسپیکر

برخی اسپیکرها دارای امکاناتی همچون آمپلی فایر داخلی، ریموت کنترل، بلوتوث، پورت های یو اس بی(USB)، اچ دی ام آی(HDMI) و AUX و ... هستند که این امکانات دارای برد الکترونیکی می باشند. بدلایل مختلف این بردهای الکترونیکی میتواند دچار ایراد و خرابی شود که باعث اختلال در عملکرد اسپیکر خواهند شد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر بردهای اسپیکر را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر آمپلی فایر اسپیکر

در برخی از مدل های اسپیکر جهت تقویت و افزایش شفافیت صدا آمپلی فایر داخلی تعبیه شده است. در صورت خرابی آمپلی فایر اسپیکر صدای خروجی دچار اختلال می شود. ایجاد نویز، قطع و وصل شدن، افت کیفیت صدا و ... از ایراداتی ست که در صورت خرابی آمپلی فایر اسپیکر با آن مواجه خواهید شد. جهت تعمیر آمپلی فایر اسپیکر مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیر آمپلی فایر اسپیکر را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر پاور اسپیکر

اسپیکرهایی که دارای امکاناتی همچون بلوتوث، ریموت کنترلر، بخش کننده، آمپلی فایر و ... هستند جهت تامین جریان و ولتاژ مورد نیاز این قسمت ها به پاور(تغذیه) نیازمندند. خرابی برد پاور(تغذیه) اسپیکر موجب عدم کاردکرد صحیح اسپیکر و یا روشن نشدن (کار نکردن) اسپیکر می شود. بنابراین برای رفع ایراد باید توسط تکنسین متخصص و مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.


تعمیر اسپیکر بلوتوثی

برای اتصال بدون سیم به دستگاه ها و وسایل دیگر همچون تلویزیون، آمپلی فایر، سیستم پخش و ... از بلوتوث در اسپیکرها استفاده می شود. در صورت خرابی بلوتوث اسپیکر شاهد ایرادات عدم صدا، عدم وصل شدن به وسایل، قطع و وصلی صدا، نویز در صدا و ... می شویم. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیر اسپیکر بلوتوثی را ارائه می دهد.


تعمیر ریموت کنترل اسپیکر

در برخی از مدل های اسپیکرها ریموت کنترل برای روشن خاموش کردن اسپیکر، تعویض تراک موزیک و ... استفاده می شود. خرابی و ایجاد اختلال در عملکرد ریموت کنترل میتواند ناشی خرابی برد ریموت کنترل، اشکال در باتری، شکستکی بر اثر ضربه و ... باشد. معمولا ریموت کنترلها قابل تعمیر هستند و البته در مواقعی هم قابل تعمیر نیست!


تعمیر خرابی فیش اسپیکر

در صورت خرابی در فیش/سوکت های اسپیکر میتواند موجب قطعی صدا، قطع و وصل شدن، ایجاد نویز، افت کیفیت صدا و ... شود. که این ایراد را میتوان با تعویض فیش/سوکت مورد نظر برطرف کرد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید