تعمیرات آمپلی فایر خانگی

خدمات آخرین آپدیت: 1402/3/21
تعمیرات آمپلی فایر خانگی
تعمیرات آمپلی فایر خانگی

نمایندگی تعمیرات آمپلی فایر خانگی

مرکز الکترونیک طهران با سال ها سابقه در عیب یابی و تعمیرات سیستم های صوتی و تصویری، خدمات تعمیرات آمپلی فایر خانگی را بصورت تخصصی با ضمانت در تهران ارائه می دهد. عیب یابی و تعمیرات آمپلی فایر خانگی با ایرادات قطعی صدا، افت کیفیت صدا، نویز در صدا، خش خش صدا، خرابی ورودی و خروجی پورت ها و فیش های دستگاه تعمیرات آمپلی فایر، ایرادات و خرابی پاور آمپلی فایر، خرابی ریموت و سایر ایرادات، خرابی ها در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.

خدمات عیب یابی و تعمیرات برندهای مختلف آمپلی فایر خانگی ازجمله سونی(Sony)،‌ سامسونگ(Samsung)، ال جی(LG)، آکایی(Akai)، پاناسونیک(Panasonic)، هارمن کاردن(Harman/Kardon)، کنوود(Kenwood)، آریلیک(Arylic)، پایونیر(Pioneer)، یاماها(Yamaha)، دنون(Denon) و ... در مرکز الکترونیک طهران با ضمانت در تهران توسط تکنسین مجرب و متخصص ارائه می شود.


تعمیر برد پاور آمپلی فایر

قسمت پاور یا تغذیه آمپلی فایر وظیفه تامین جریان و ولتاژ مورد نیاز قسمت های مختلف دستگاه را به عهده دارد. در صورتی خرابی پاور(تغذیه) آمپلی فایر معمولا دستگاه روشن نخواهد شد و یا بدلیل ایراد و خرابی قسمتی از پاور(تغذیه) دستگاه آمپلی فایر بخوبی کار نخواهد کرد. با بررسی و عیب یابی این قسمت از دستگاه آمپلی فایر ایراد قابل رفع و تعمیر خواهد بود.


تعمیر قطعی صدا آمپلی فایر

یکی از ایرادات دیگری که معمولا در دستگاه های آمپلی فایر بوجود می آید قطعی صدا در خروجی آمپلی فایر می باشد. دلایل مختلفی سبب قطعی صدا در خروجی آمپلی فایر می شود. میتواند ایراد از پورت/سوکت خروجی باشد و یا خرابی یکی از قطعات مربوط به قسمت آمپلی فایر باشد و یا خرابی های دیگر، که در هر صورت نیاز به بررسی و عیب یابی تخصصی توسط تکنسین متخصص و مجرب را دارد. این ایراد با عیب یابی و تعمیر قسمت خراب شده قابل رفع می باشد.


تعمیر و رفع صدای نویز آمپلی فایر

صدای خش خش، وز وز یا سوت در خروجی صدا آمپلی فایر میتواند آزاردهنده باشد. این ایراد بعضا از خرابی و یا اشکال در نصب قطعات بر روی برد ناشی میشود در مواقعی هم ایراد از پورت/سوکت خروجی آمپلی فایلی می باشد، همچنین مجاورت دستگاه آمپلی فایر با برخی از وسایل می تواند باعث ایجاد چنین ایرادی شود. با بررسی و عیب یابی آمپلی فایر ایراد نویز صدا قابل تعمیر می باشد.


تعمیر و رفع افت کیفیت صدا آمپلی فایر

دستگاه آمپلی فایر سیگنال صوتی و صدا را از وسیله دیگری مانند میکروفن، تلویزیون، دستگاه پخش و ... میگیرد و با آشکارسازی و تقویت سیگنال صوتی، صدای تقویت شده با کیفیت و وضوح بالا را به خروجی دستگاه میدهد. در این بین اگر خرابی در قطعات آمپلی فایر وجود داشته باشد و یا پاور(تغذیه) دستگاه قادر به تامین جریان و ولتاژ مورد نظر قسمت آمپلی فایر نباشد، شاهد افت کیفیت صدا آمپلی فایر خواهیم شد که این مسئله با عیب یابی و تعمیر دستگاه قابل رفع شدن است. البته در مواردی هم دستگاه ایرادی ندارد و ایراد مربوط به سیم کشی های نامناسب از خروجی آمپلی فایر به بلندگوها می باشد. در هر صورت دستگاه آمپلی فایر باید توسط متخصص مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید