تعمیرات ساندبار

خدمات آخرین آپدیت: 1402/3/21
تعمیرات ساندبار
تعمیرات ساندبار

نمایندگی تعمیرات ساندبار

خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیرات ساندبار در مرکز الکترونیک طهران با سال ها سابقه در عیب یابی و تعمیرات سیستم های صوتی و تصویری، با ضمانت در تهران ارائه می شود. عیب یابی و تعمیرات ساندبار با ایرادات قطعی صدا، افت کیفیت صدا، نویز در صدا، خش خش صدا، خرابی ورودی و خروجی پورت ها و فیش های ساندبار، ایرادات آمپلی فایر، ایرادات قطعی اتصال بیسیم، مشکلات عدم اتصال به تلویزیون یا دستگاه پخش، خرابی ریموت کنترل، ایرادات و خرابی پاور و سایر ایرادات و خرابی ها در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.

خدمات عیب یابی و تعمیرات برندهای مختلف ساندبار از جمله سونی(Sony)،‌ سامسونگ(Samsung)، ال جی(LG)، شیائومی(Xiaomi)، پاناسونیک(Panasonic)، هارمن کاردن(Harman/Kardon)، جی بی ال(JBL)، تی دگر(T-Dagger)، تسکو(TSCO)، پایونیر(Pioneer)، بینیفا(Binnifa)، مکی(Mackie)، تی سی ال(TCL)، کریتیو(Creative)، مانستر(Monster)، دوو(Daewoo)، مارشال(Marshal)، مکسیدر(Maxeeder)، میکرولب(Microlab) و دیگر برندهای موجود در بازار در مرکز الکترونیک طهران با ضمانت در تهران توسط تکنسین مجرب و متخصص ارائه می شود.


تعمیر ساندبار بلوتوثی

قطعی در اتصال بلوتوث، عدم شناسایی بلوتوث ساندبار، روشن نشدن و کارنکردن بلوتوث ساندبار از جمله ایرادات و اشکالاتی ست که میتواند برای یک ساندبار بلوتوثی اتفاق بیافتد. در مواقعی بلوتوث ساندبار قابل تعمیر و یا تعویض می باشد، که این امر نیازمند به بررسی و عیب یابی تکنسین متخصص و مجرب را دارد.


تعمیر قطعی صدا ساندبار

قطعی صدا در ساندبار می تواند دلایلی مختلفی داشته باشد. بطور مثال قطعی صدا می تواند از اتصال سیم های متصل شده به ساندبار باشد و از خرابی فیش ها و سوکت های ساندبار باشد، در ساندبارهای بلوتوثی میتواند ایراد از بلوتوث ساندبار باشد و یا ایراد بوجود آمده از قسمت برد ساندبار می باشد. جهت پیدا کردن خرابی ساندبار باید توسط متخصص مجرب مورد بررسی و عیب یابی و در نهایت تعمیر و رفع عیب شود.


تعمیر و رفع صدای نویز ساندبار

ایجاد نویز در صدای ساندبار میتواند بر اثر خرابی در پورت های ساندبار باشد و یا در ساندبارهایی که دارای آمپلی فایر و قسمت پردازش سیگنال صوتی (DSP) هستند، ایراد میتواند از این قسمت های ساندبار باشد. همچنین در برخی موارد مجاورت با برخی وسایل باعث ایجاد نویز در صدای ساندبار می شود. در هر صورت جهت تعمیر و رفع نویز صدای ساندبار، ساندبار باید توسط تکنسین متخصص و مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.


تعمیر پاور ساندبار

ساندبارهایی که نیاز به منبع تغذیه جهت تامین جریان و ولتاژ قسمت های مختلف خود را دارند، معمولا از منبع تغذیه خارجی بصورت آداپتور استفاده میکنند، که در صورت خرابی این آداپتورها ساندبار روشن نخواهد شد و یا در صورت عدم تامین جریان یا ولتاژ مورد نیاز توسط آداپتور قسمت مربوطه به درستی کار نخواهد کرد. آداپتورهای تغذیه در اکثر مواقع قابل تعمیر هستند.


تعمیر آمپلی فایر ساندبار

در ساندبارهایی که دارای آمپلی فایر داخلی جهت تقویت و شفافیت صدا هستند، خرابی آمپلی فایر میتواند موجب به افت کفیت صدا، قطعی در صدا، ایجاد نویز در صدا یا قطع و وصل شدن صدا در خروجی ساندبار و دیگر ایرادات شود. ساندبار باید توسط تعمیرکار متخصص و مجرب عیب یابی و بررسی شود و در نهایت با پیدا شدن قسمت معیوب، آمپلی فایر ساندبار تعمیر و رفع ایراد خواهد شد.


تعمیر پورت های ساندبار

در ساندبارها بسته به مدل آن از پورت های مختلفی همچون یو اس بی(USB)، اچ دی ام آی(HDMI)، AUX و اپتیکال(Optical) استفاده می شود. این پورت ها به خروجی دستگاه های دیگر همچون تلویزیون، دستگاه پخش، سیستم آمپلی فایر، دستگاه گیرنده و ... متصل می شود، خرابی این پورت ها چه در مدار الکترونیکی پورت و چه در سوکت آن می تواند باعث اختلال در صدای ساندبار شود. با تعمیر یا تعویض این پورت ها اشکالات و ایرادات بوجود آمده ناشی از آن رفع خواهد شد.


تعمیر ریموت کنترل ساندبار

در برخی از مدل های ساندبارها ریموت کنترل جهت راحتی در راه اندازی و کنترل ساندبار تعبیه شده است. خرابی و ایجاد اختلال در عملکرد ریموت کنترل میتواند ناشی خرابی برد ریموت کنترل، اشکال در باتری، شکستکی بر اثر ضربه و ... باشد. معمولا ریموت کنترلها قابل تعمیر هستند و البته در مواقعی هم قابل تعمیر نیست!

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید