تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1402/8/10
تعمیر تلویزیون ال جی
تعمیر تلویزیون ال جی (LG)

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، پلاسما، اولد(OLED) و کیوند(QNED) ال جی (LG) در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی، مرکز الکترونیک طهران با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، در شهر تهران ارائه می شود.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی(LCD)، پلاسما، اولد(OLED) و کیوند(QNED) ال جی (LG) پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده, پنل ضربه خورده, ایرادات پنل تلویزیون ال جی، ایراد خطوط عمودی پنل، ایراد خطوط افقی پنل، مادربورد آسیب دیده از نوسانات برق، ایراد مین برد، خرابی مین برد، بک لایت خراب و سوخته، روشن نشدن تلویزیون ال جی، خرابی برد تیکان(T-CON)، ایرادات مربوط به برد پاور تلویزیون، ایراد قفل شدن، خرابی برد پاور، عدم نمایش تصویر، قطعی صدا، پرش تصویر، خرابی تیونر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی(LCD)، پلاسما، اولد(OLED) و کیوند(QNED) ال جی (LG) بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت ارائه می شود.


تلویزیون ال جی شما را تعمیر میکنیم


تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر تلویزیون ال جی (LG) در محل(منزل) را ارائه می دهد. ممکن است جابجایی تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما ال جی (LG) سخت بوده و در برخی موارد موجب آسیب دیدگی تلویزیون شود، به همین جهت عیب یابی و تعمیر تلویزیون ال جی (LG) در محل(منزل) با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام میشود.


هزینه تعمیر تلویزیون ال جی

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون ال جی (LG) به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن مربوط هزینه دستمزد تکنسین است. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون ال جی (LG) دخیل می باشد. جهت استعلام قیمت تلویزیون باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون ال جی

پنل تلویزیون ال جی (LG) بخش اصلی تلویزیون می باشد و میتوان گفت 70٪ ارزش تلویزیون ال جی (LG) را در بر دارد. قیمت پنل تلویزیون ال جی (LG) را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی، ال سی دی(LCD) و پلاسما) باشد تعیین می کند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق پنل تلویزیون ال جی (LG) با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی

مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) ال جی (LG) را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی(LED) ال جی (LG) در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی ال جی (LG)، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) ال جی (LG)، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) ال جی (LG) در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) ال جی (LG) در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) ال جی (LG)، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) ال جی (LG)، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) ال جی (LG) توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی

تلویزیون پلاسما ال جی (LG) امروزه تولید نمی شود اما سرویس خدمات آن در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. عیب یابی و تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی (LG) بصورت تخصصی با ضمانت تست توسط تکنسین مجرب و متخصص انجام می شود.


تعمیر تلویزیون OLED ال جی

در لغت OLED مخفف «دیود نوری ارگانیک» است، که با LED معمولی متفاوت می باشد. همه تلویزیون های OLED دارای کیفیت تصویر 4K و بعضی از مدل ها هم دارای کیفیت تصویر 8K هستند. در تلویزیون OLED رنگ‌های زنده‌تر، سطوح کنتراست واضح‌تر و مشکی‌های سیاه‌تر است، هر چیزی که تماشا می‌کنید واقعی‌تر به نظر می‌رسد و این به این دلیل است که هر پیکسل اساسا خود را روشن می کند، نه اینکه به نور پس زمینه LED معمولی تکیه کند.

مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون OLED ال جی (LG) را با ضمانت تست در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون QNED ال جی

تکنولوژی QNED (Quantum Nano Emitting Diode) یا Quantum Nano Light Emitting Diode در ساده‌ترین شکل خود، فناوری است که با فیلتر کردن دیودهای inorganik تابش نور توسط نقاط کوانتومی در رنگ‌های اصلی مختلف در اندازه‌های نانومتری، تصویری ایجاد می‌کند.

تکنولوژی QNED تکنیکی است که ال جی(LG) برای تمام تلویزیون های LED 100 هرتزی در سال 2022 استفاده می‌کند. این تکنیک تصویر نقاط کوانتومی را با صفحه نمایش های نانوسل خود ال جی(LG) ترکیب می‌کند. به این ترتیب می توانید تصاویری را با نمایش رنگی غنی تر و روشنایی بالا مشاهده کنید. مرکز الکترونیک طهران همگام با تکنولوژی روز دنیا خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون QNED ال جی(LG) را توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت ال جی

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت ال جی (LG) بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت ال جی (LG) را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی ال جی (LG) توسط نیمه هادی ال ای دی انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) ال جی (LG) بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی (LG) را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر برد تیکان(T-CON) تلویزیون ال جی

برد تیکان(T-CON) تلویزیون ال جی(LG) از قسمت های اصلی تلویزیون بشمار می رود که وظیفه انتقال و آماده سازی سیگنالهای ویدئویی ایجاد شده در مین برد تلویزیون، به پنل(صفحه نمایش) را دارد. همچنین تامین ولتاژ مورد نیاز پنل را به عهده دارد. در صورت خرابی و بروز مشکل در تیکان(T-CON) تلویزیون ال جی(LG) عمدتا ایراداتی نظیر نقض بازتولید رنگ و یکنواختی تصویر،نویز رنگی قرمز-سبز و تاری روی صفحه را موجب می شود. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیرات برد تیکان(T-CON) تلویزیون ال جی(LG) را با ضمانت ارائه می دهد.


قیمت برد تیکان(T-CON) تلویزیون ال جی

قیمت حدودی و تخمینی برد تیکان(T-CON) تلویزیون ال جی(LG) بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 200,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد تیکان(T-CON) تلویزیون ال جی(LG) با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی (LG) را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


قیمت برد پاور تلویزیون ال جی

قیمت حدودی و تخمینی برد پاور تلویزیون ال جی (LG) بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 300,000 تومان الی 4,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد پاور تلویزیون ال جی (LG) با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر مین برد تلویزیون ال جی

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون ال جی (LG) توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


قیمت مین برد تلویزیون ال جی

قیمت حدودی و تخمینی مین برد تلویزیون ال جی (LG) بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 300,000 تومان الی 12,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر مین برد تلویزیون ال جی (LG) با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون ال جی

ضربه خوردن پنل تلویزیون ال جی(LG) بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون ال جی

پنل تلویزیون ال ای دی ال جی (LG) و پنل ال سی دی ال جی (LG) از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال جی (LG) را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون ال جی

آب خوردگی پنل تلویزیون ال جی(LG) بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون ال جی

سوختگی پنل تلویزیون ال جی (LG) معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون ال جی (LG) توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون ال جی خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون ال جی (LG) بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.


خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)  پلاسما، اولد(OLED) و کیوند(QNED) ال جی (LG) در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی، مرکز الکترونیک طهران با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، در شهر تهران ارائه می شود.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

تعمیر ال جیتعمیر تلویزیون ال جیتعمیر ال ای دی ال جیتعمیر ال سی دی ال جیتعمیر پلاسما ال جیتعمیر OLED ال جیتعمیر تلویزیون اولد(OLED) ال جیتعمیر QNED ال جیتعمیر تلویزیون QNED ال جیتعمیر تلویزیون ال ای دی ال جیتعمیر تلویزیون ال سی دی ال جیتعمیر تلویزیون پلاسما ال جیتعمیر برد پاور ال جیتعمیر برد پاور تلویزیون ال جیتعمیر مین برد ال جیتعمیر مین برد تلویزیون ال جیتعمیر پاور ال جیتعمیر پاور تلویزیون ال جیتعمیر پنل ال جیتعمیر پنل تلویزیون ال جیعیب یابی تلویزیون ال جیتست مین برد ال جیتست مین برد تلویزیون ال جیتعمیر ال سی دی شکسته ال جیتعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون ال جیتعمیر پنل شکسته ال جیتعمیر پنل شکسته تلویزیون ال جیتعمیر بک لایت ال جیتعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون ال جیتعمیر پنل آب خورده تلویزیون ال جیتعمیر برد تیکان ال جیتعمیر برد تیکان تلویزیون ال جیتعمیر بک لایت تلویزیون ال جینمایندگی مجاز تعمیرات ال جیتعمیرگاه مجاز ال جیمرکز خدمات مجاز ال جیتعمیر تلویزیون ال جی در منزلتعمیر تلویزیون ال جی جمهورینمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی جمهوری