تعمیر سینمای خانگی سامسونگ

تعمیر سینمای خانگی آخرین آپدیت: 1402/3/24
تعمیر سینمای خانگی سامسونگ
تعمیر سینمای خانگی سامسونگ

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی سامسونگ

سامسونگ از تولیدکنندگان سینمای خانگی با کیفیت می باشد. مرکز الکترونیک طهران نمایندگی تعمیرات سامسونگ خدمات عیب یابی و تعمیرات تخصصی سینمای خانگی سامسونگ را بصورت حرفه ای در شهر تهران با ضمانت ارائه می دهد.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی سامسونگ توسط تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت انجام می شود.

عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی سامسونگ با ایرادات اپتیک، مین برد، پاور تغذیه، مکانیک، قطعی صدا، آمپلی فایر، پوش پاور، موتور فیت، موتور اسپیندل، برد بافر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.


تعمیر سینمای خانگی سامسونگ در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر سینمای خانگی سامسونگ در محل(منزل) را ارائه می دهد. برخی از سرویس ها نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ندارد و یا بعضا نیاز به تست اولیه در محل(منزل) می باشد، به همین جهت مرکز الکترونیک طهران با ارسال تکنسین متخصص و مجرب سرویس عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی سامسونگ در محل(منزل) شما را با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان ارائه می دهد.


هزینه تعمیر سینمای خانگی سامسونگ

هزینه تعمیرات سینمای خانگی سامسونگ با توجه به ایراد و خرابی ایجاد شده متفاوت است. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن هم مربوط هزینه دستمزد تکنسین خواهد بود. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیرات سینمای خانگی سامسونگ می باشند. جهت استعلام هزینه تعمیرات سینمای خانگی سامسونگ ابتدا دستگاه باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گرفته و طبق ایرادات و خرابی ها هزینه تعمیرات اعلام شود.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


تعمیر برد پاور سینمای خانگی سامسونگ

برد پاور یا تغذیه سینمای خانگی از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن سینمای خانگی و یا عدم کارکرد صحیح سینمای خانگی می شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور سینمای خانگی سامسونگ را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر مین برد سینمای خانگی سامسونگ

مین برد سینمای خانگی بخش اصلی دستگاه سینمای خانگی می باشد که عملیات پخش، کنترل و.. را به عهده دارد. عیب یابی و تعمیر مین برد سینمای خانگی سامسونگ در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می گردد.


قیمت و هزینه تعویض اپتیک سینمای خانگی سامسونگ

اپتیک سینمای خانگی سامسونگ جز اصلی ترین قسمت یک دستگاه پخش دیسک می باشد، قیمت اپتیک سینمای خانگی سامسونگ بسته به نوع(بلوری، دی وی دی) و مدل متفاوت می باشد. جهت مشاوره و استعلام قیمت اپتیک سینمای خانگی سامسونگ با مرکز الکترونیک طهران تماس حاصل فرمائید.


تعمیر اپتیک سینمای خانگی سامسونگ

در صورت خرابی اپتیک سینمای خانگی سامسونگ با ایرادات عدم شناسایی دیسک و یا مشکل در خواندن دیسک مواجه خواهید شد، بعضا با سرویس تعمیر اپتیک ایراد رفع خواهد شد اما بیشتر مواقع نیاز به تعویض اپتیک سینمای خانگی سامسونگ می باشد. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر اپتیک سینمای خانگی سامسونگ را بطور تخصصی با ضمانت انجام می دهد.


تعمیر آمپلی فایر سینمای خانگی سامسونگ

آمپلی فایر سینمای خانگی سامسونگ از قسمت های مهم و اصلی دستگاه بشمار می رود. وظیفه اصلی آمپلی فایر آماده سازی، فیلترینگ، آشکارسازی و تقویت صدا برای خروجی صدا و در نهایت پخش از بلندگو ها می باشد. در آمپلی فایرهای پیشرفته میتواند برای بلندگوها، ساندبار و ساب فووفر بصورت جداگانه خروجی هایی جهت تقویت و ایجاد افکت های مورد نیاز هر قسمت در نظر گرفته شده باشد. در صورت خرابی و ایجاد ایراد در آمپلی فایر سینمای خانگی سامسونگ مشکلاتی ازجمله قطعی صدا، افت کیفیت صدا، ایجاد نویز و دیگر ایرادات را به همراه خواهد داشت. مرکز الکترونیک تهران خدمات تعمیرات تخصصی و حرفه ای آمپلی سینمای خانگی سامسونگ را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید