تعمیر سینمای خانگی ال جی

تعمیر سینمای خانگی آخرین آپدیت: 1402/1/20
تعمیر سینمای خانگی ال جی
تعمیر سینمای خانگی ال جی(LG)

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی ال جی

ال جی یکی از تولیدکنندگان معروف سینمای خانگی است. مرکز الکترونیک طهران نمایندگی تعمیرات ال جی ارائه دهنده خدمات عیب یابی و تعمیرات تخصصی سینمای خانگی ال جی بصورت حرفه ای با ضمانت در تهران می باشد.

عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی ال جی با ایرادات اپتیک، مین برد، برد پاور، مکانیک، قطعی صدا، آمپلی فایر، پوش پاور، موتور فیت، موتور اسپیندل، برد بافر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

خدمات عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی ال جی توسط تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت انجام می شود.


تعمیر سینمای خانگی ال جی در منزل

برخی از سرویس ها نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ندارد و یا بعضا نیاز به تست اولیه در محل(منزل) می باشد، به همین جهت مرکز الکترونیک طهران با ارسال تکنسین متخصص و مجرب سرویس عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی ال جی در محل(منزل) شما با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان را ارائه می دهد. جهت مشاوره و ارسال سرویس کار با مرکز الکترونیک طهران تماس حاصل فرمائيد.


هزینه تعمیر سینمای خانگی ال جی

هزینه تعمیرات سینمای خانگی ال جی با توجه به ایراد و خرابی ایجاد شده متفاوت است. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن هم مربوط هزینه دستمزد تکنسین خواهد بود. آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود و یا کدام قطعه و یا برد خراب شده است عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیرات سینمای خانگی ال جی می باشند. جهت استعلام هزینه تعمیرات سینمای خانگی ال جی ابتدا دستگاه باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گرفته و طبق ایرادات و خرابی ها هزینه تعمیرات اعلام شود.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


قیمت و هزینه تعویض اپتیک سینمای خانگی ال جی

اپتیک سینمای خانگی ال جی جز اصلی ترین قسمت یک دستگاه پخش دیسک می باشد، قیمت اپتیک سینمای خانگی ال جی بسته به نوع(بلوری، دی وی دی) و مدل متفاوت می باشد. جهت مشاوره و استعلام قیمت اپتیک سینمای خانگی ال جی با مرکز الکترونیک طهران تماس حاصل فرمائید.


تعمیر آمپلی فایر سینمای خانگی ال جی

آمپلی فایر سینمای خانگی ال جی از قسمت های مهم و اصلی دستگاه بشمار می رود. وظیفه اصلی آمپلی فایر آماده سازی، فیلترینگ، آشکارسازی و تقویت صدا برای خروجی صدا و در نهایت پخش از بلندگو ها می باشد. در آمپلی فایرهای پیشرفته میتواند برای بلندگوها، ساندبار و ساب فووفر بصورت جداگانه خروجی هایی جهت تقویت و ایجاد افکت های مورد نیاز هر قسمت در نظر گرفته شده باشد. در صورت خرابی و ایجاد ایراد در آمپلی فایر سینمای خانگی ال جی مشکلاتی ازجمله قطعی صدا، افت کیفیت صدا، ایجاد نویز و دیگر ایرادات را به همراه خواهد داشت. مرکز الکترونیک تهران خدمات تعمیرات تخصصی و حرفه ای آمپلی سینمای خانگی ال جی را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.


تعمیر اپتیک سینمای خانگی ال جی

در صورت خرابی اپتیک سینمای خانگی ال جی با ایرادات عدم شناسایی دیسک و یا مشکل در خواندن دیسک مواجه خواهید شد، بعضا با سرویس تعمیر اپتیک ایراد رفع خواهد شد اما بیشتر مواقع نیاز به تعویض اپتیک سینمای خانگی ال جی می باشد. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر اپتیک سینمای خانگی ال جی را بطور تخصصی با ضمانت انجام می دهد.


تعمیر برد پاور سینمای خانگی ال جی

برد پاور یا تغذیه سینمای خانگی ال جی از بخش های مهم بشمار می رود که وظیفه جریان دهی به قسمت های مختلف سینمای خانگی را دارد، در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن سینمای خانگی و یا عدم کارکرد صحیح سینمای خانگی می شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور سینمای خانگی ال جی را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر مین برد سینمای خانگی ال جی

مین برد سینمای خانگی ال جی بخش اصلی دستگاه سینمای خانگی می باشد که عملیات پخش، کنترل ورودی خروجی ها، و.. را به عهده دارد. عیب یابی و تعمیر مین برد سینمای خانگی ال جی در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می گردد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید