تعمیرات سینمای خانگی

خدمات آخرین آپدیت: 1402/2/22
تعمیرات سینمای خانگی
تعمیرات سینمای خانگی

مرکز الکترونیک طهران با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، خدمات تعمیرات تخصصی سینمای خانگی را ارائه می دهد. خدمات عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی سونی، تعمیرات سینمای خانگی سامسونگ و تعمیرات سینمای خانگی ال جی در مرکز الکترونیک طهران بوسیله تعمیرکار متخصص و مجرب با ارائه ضمانت در تهران ارائه می شود. عیب یابی و تعمیرات مین برد، برد پاور، آمپلی فایر، اپتیک، مکانیک، پوش پاور و سایر اجزا و قطعات سینمای خانگی در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.


تعمیر سینمای خانگی در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر سینمای خانگی در محل(منزل) را ارائه می دهد. برخی از سرویس ها نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ندارد و یا بعضا نیاز به تست اولیه در محل(منزل) می باشد، به همین جهت مرکز الکترونیک طهران با ارسال تکنسین متخصص و مجرب سرویس عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی در محل(منزل) شما را با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان ارائه می دهد.


تعمیر برد پاور سینمای خانگی

برد پاور یا تغذیه سینمای خانگی از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن سینمای خانگی و یا عدم کارکرد صحیح سینمای خانگی می شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور سینمای خانگی را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر مین برد سینمای خانگی

مین برد سینمای خانگی بخش اصلی دستگاه سینمای خانگی می باشد که عملیات پخش، کنترل و.. را به عهده دارد. عیب یابی و تعمیر مین برد سینمای خانگی در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می گردد.


تعمیر اپتیک سینمای خانگی

در صورت خرابی اپتیک سینمای خانگی با ایرادات عدم شناسایی دیسک و یا مشکل در خواندن دیسک مواجه خواهید شد، بعضا با سرویس تعمیر اپتیک ایراد رفع خواهد شد اما بیشتر مواقع نیاز به تعویض اپتیک سینمای خانگی می باشد. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر اپتیک سینمای خانگی را بطور تخصصی با ضمانت انجام می دهد.


تعمیر آمپلی فایر سینمای خانگی

آمپلی فایر سینمای خانگی از قسمت های مهم و اصلی دستگاه بشمار می رود. وظیفه اصلی آمپلی فایر آماده سازی، فیلترینگ، آشکارسازی و تقویت صدا برای خروجی صدا و در نهایت پخش از بلندگو ها می باشد. در آمپلی فایرهای پیشرفته میتواند برای بلندگوها، ساندبار و ساب فووفر بصورت جداگانه خروجی هایی جهت تقویت و ایجاد افکت های مورد نیاز هر قسمت در نظر گرفته شده باشد. در صورت خرابی و ایجاد ایراد در آمپلی فایر سینمای خانگی مشکلاتی ازجمله قطعی صدا، افت کیفیت صدا، ایجاد نویز و دیگر ایرادات را به همراه خواهد داشت. مرکز الکترونیک تهران خدمات تعمیرات تخصصی و حرفه ای آمپلی سینمای خانگی را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید