تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1402/9/15
تعمیر تلویزیون سامسونگ
تعمیر تلویزیون سامسونگ

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

مرکز الکترونیک طهران با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، بعنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، کیو ال ای دی(QLED) و پلاسما سامسونگ را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، کیو ال ای دی(QLED) و پلاسما سامسونگ پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده, پنل ضربه خورده, مادربورد آسیب دیده، بک لایت خراب و سوخته، خرابی برد تیکان(T-CON)، ایرادات مربوط به برد پاور تلویزیون سامسونگ، روشن نشدن تلویزیون سامسونگ، عدم نمایش تصویر، قطعی صدا، ریست شدن تلویزیون سامسونگ، پرش تصویر، خرابی تیونر و سایر ایرادات تلویزیون سامسونگ در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، کیو ال ای دی(QLED) و پلاسما سامسونگ توسط تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت ارائه می شود. استفاده از قطعات فابریک، ضمانت تعهد حرفه ای ما به مشتریمان می باشد.


تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل(محل)

با توجه به حساس بودن و آسیب پذیری تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، کیو ال ای دی(QLED) و پلاسما در جابجایی، مرکز الکترونیک طهران سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل(محل) با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان را ارائه می دهد. بررسی، عیب یابی و تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل(محل) توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام میشود.


هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعوبض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ است که در روند بررسی و عیب یابی توسط تکنسین تخمین زده می شود.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون سامسونگ

قیمت پنل تلویزیون سامسونگ با توجه به مدل و ابعاد پنل صفحه نمایش متغیر است. همچنین قیمت و هزینه پنل در تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، کیو ال ای دی(QLED) و پلاسما سامسونگ با یکدیگر متفاوت می باشد. پنل تلویزیون سامسونگ بخش اصلی تلویزیون می باشد و تخمینا 70٪ ارزش تلویزیون سامسونگ را در بر دارد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق پنل تلویزیون سامسونگ با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

تلویزیون های ال ای دی سامسونگ جز پر فروش ترین تلویزیون های ال ای دی(LED) بشمار می رود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی سامسونگ در مرکز سرویس توسط تنکسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی سامسونگ در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ، تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست در مرکز الکترونیک طهران انجام می شود.


تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ

امروز کمتر از تلویزیون پلاسما استفاده میشود با این حال با توجه به ویژگی های خاص تلویزیون پلاسما هنوز طرفداران خود را دارد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب هابی و تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ را بصورت تخصصی با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون QLED سامسونگ

تلویزیون QLED تلویزیونی است که با فناوری کوانتوم دات طراحی شده است و این مواد کوانتوم دات است که تلویزیون های QLED را از تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی متمایز می کند. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون QLED سامسونگ را با ضمانت تست در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون Neo QLED سامسونگ

تلویزیون Neo QLED نسخه سامسونگ از فناوری mini QLED است، آخرین فناوری که کیفیت تصویر خیره کننده را در تلویزیون های دارای نور پس زمینه ارائه می دهد. مدل های قبلی QLED از صدها چراغ کوچک به عنوان نور پس زمینه استفاده می کردند. فناوری Neo QLED در عوض دارای ده ها هزار چراغ LED کوچک است. مرکز الکترونیک طهران همگام با تکنولوژی روز دنیا خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون Neo QLED سامسونگ را توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت سامسونگ

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت سامسونگ بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت سامسونگ را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون سامسونگ

ضربه خوردن پنل تلویزیون سامسونگ بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون سامسونگ

پنل تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ و پنل ال سی دی(LCD) سامسونگ از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون سامسونگ را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون سامسونگ

آب خوردگی پنل تلویزیون سامسونگ بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود خواهد آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون سامسونگ

سوختگی پنل تلویزیون سامسونگ معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون سامسونگ توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ توسط نیمه هادی ال ای دی(LED) انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


قیمت برد پاور تلویزیون سامسونگ

قیمت حدودی و تخمینی برد پاور تلویزیون سامسونگ بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 300,000 تومان الی 3,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد پاور تلویزیون سامسونگ با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


قیمت مین برد تلویزیون سامسونگ

قیمت حدودی و تخمینی مین برد تلویزیون سامسونگ بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 200,000 تومان الی 15,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر مین برد تلویزیون سامسونگ با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر برد تیکان(T-CON) تلویزیون سامسونگ

برد تیکان(T-CON) تلویزیون سامسونگ وظیفه انتقال و آماده سازی سیگنالهای ویدئویی ایجاد شده در مین برد تلویزیون، به پنل(صفحه نمایش) را دارد. همچنین تامین ولتاژ مورد نیاز پنل را به عهده دارد. در صورت خرابی و بروز مشکل در تیکان(T-CON) تلویزیون سامسونگ عمدتا ایراداتی نظیر اعوجاج و تاری روی صفحه، نقض بازتولید رنگ و یکنواختی تصویر و نویز رنگی قرمز-سبز را به همراه دارد. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیرات برد تیکان(T-CON) تلویزیون سامسونگ را با ضمانت ارائه می دهد.


قیمت برد تیکان(T-CON) تلویزیون سامسونگ

قیمت حدودی و تخمینی برد تیکان(T-CON) تلویزیون سامسونگ بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 200,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد تیکان(T-CON) تلویزیون سامسونگ با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون سامسونگ خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون سامسونگ بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.


مرکز الکترونیک طهران با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، بعنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، کیو ال ای دی(QLED) و پلاسما سامسونگ را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

تعمیر سامسونگتعمیر تلویزیون سامسونگتعمیر ال ای دی سامسونگتعمیر ال سی دی سامسونگتعمیر پلاسما سامسونگتعمیر QLED سامسونگتعمیر تلویزیون QLED سامسونگتعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگتعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگتعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگتعمیر برد پاور سامسونگتعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگتعمیر مین برد سامسونگتعمیر مین برد تلویزیون سامسونگتعمیر پاور سامسونگتعمیر پاور تلویزیون سامسونگتعمیر پنل سامسونگتعمیر پنل تلویزیون سامسونگعیب یابی تلویزیون سامسونگتست مین برد سامسونگتست مین برد تلویزیون سامسونگتعمیر ال سی دی شکسته سامسونگتعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون سامسونگتعمیر پنل شکسته سامسونگتعمیر پنل شکسته تلویزیون سامسونگتعمیر بک لایت سامسونگتعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگتعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون سامسونگتعمیر پنل آب خورده تلویزیون سامسونگتعمیر برد تیکان سامسونگتعمیر برد تیکان تلویزیون سامسونگنمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگتعمیرگاه مجاز سامسونگمرکز خدمات مجاز سامسونگتعمیر تلویزیون سامسونگ جمهوریتعمیر تلویزیون سامسونگ در منزلنمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ جمهوری