تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1401/11/18
تعمیر تلویزیون سامسونگ
تعمیر تلویزیون سامسونگ

مرکز الکترونیک طهران

تعمیر تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، پلاسما و سینمای خانگی با ضمانت در تهران

جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

مرکز الکترونیک طهران با بیش از 25 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، بعنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) و پلاسما سامسونگ را در تهران ارائه می دهد.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) و پلاسما سامسونگ بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت تست ارائه می شود. استفاده از قطعات فابریک، ضمانت تست تعهد حرفه ای ما به مشتریمان می باشد.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، کیو ال ای دی(QLED) و پلاسما سامسونگ پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده, پنل ضربه خورده, مادربورد آسیب دیده از نوسانات برق، ایراد مین برد، خرابی مین برد، بک لایت خراب و سوخته، ایرادات مربوط به پاور تلویزیون، خرابی برد پاور، عدم نمایش تصویر، قطعی صدا، پرش تصویر، خرابی تیونر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.


تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

با توجه به حساس بودن و آسیب پذیری تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) و پلاسما در جابجایی، مرکز الکترونیک طهران سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل(منزل) را ارائه می دهد. بررسی، عیب یابی و تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل(منزل) توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام میشود.


هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ است که در روند بررسی و عیب یابی توسط تکنسین تخمین زده می شود.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون سامسونگ

قیمت پنل تلویزیون سامسونگ با توجه به مدل و ابعاد پنل صفحه نمایش متغیر است. همچنین قیمت و هزینه پنل در تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) و پلاسما سامسونگ با یکدیگر متفاوت می باشد. پنل تلویزیون سامسونگ بخش اصلی تلویزیون می باشد و تخمینا 70٪ ارزش تلویزیون سامسونگ را در بر دارد.


تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

تلویزیون های ال ای دی سامسونگ جز پر فروش ترین تلویزیون های ال ای دی(LED) بشمار می رود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی سامسونگ در مرکز سرویس توسط تنکسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی سامسونگ در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ، تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست در مرکز الکترونیک طهران انجام می شود.


تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ

امروز کمتر از تلویزیون پلاسما استفاده میشود با این حال با توجه به ویژگی های خاص تلویزیون پلاسما هنوز طرفداران خود را دارد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ را بصورت تخصصی با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون QLED سامسونگ

تلویزیون کیو ال ای دی(QLED) تلویزیونی است که با فناوری کوانتوم دات طراحی شده است و این مواد کوانتوم دات است که تلویزیون های کیو ال ای دی(QLED) را از تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی متمایز می کند. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون کیو ال ای دی(QLED) سامسونگ را با ضمانت تست در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون Neo QLED سامسونگ

تلویزیون Neo QLED نسخه سامسونگ از فناوری mini QLED است، آخرین فناوری که کیفیت تصویر خیره کننده را در تلویزیون های دارای نور پس زمینه ارائه می دهد. مدل های قبلی QLED از صدها چراغ کوچک به عنوان نور پس زمینه استفاده می کردند. فناوری Neo QLED در عوض دارای ده ها هزار چراغ LED کوچک است. مرکز الکترونیک طهران همگام با تکنولوژی روز دنیا خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون Neo QLED سامسونگ را توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت سامسونگ

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت سامسونگ بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت سامسونگ را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون سامسونگ

ضربه خوردن پنل تلویزیون سامسونگ بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون سامسونگ

پنل تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ و پنل ال سی دی(LCD) سامسونگ از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون سامسونگ را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون سامسونگ

آب خوردگی پنل تلویزیون سامسونگ بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون سامسونگ

سوختگی پنل تلویزیون سامسونگ معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون سامسونگ توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ توسط نیمه هادی ال ای دی(LED) انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) سامسونگ بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر تلویزیون سامسونگ خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون سامسونگ بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیر تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، پلاسما و سینمای خانگی با ضمانت در تهران

جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید