تعمیر سینمای خانگی سونی

تعمیر سینمای خانگی آخرین آپدیت: 1402/3/24
تعمیر سینمای خانگی سونی
تعمیر سینمای خانگی سونی

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی سونی

سونی سالهاست سیستم سینمای خانگی را با تجهزیات و لوازم جانبی مخصوص خود تولید میکند. مرکز الکترونیک طهران با سالها سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و ضبظ و پخش خدمات عیب یابی و تعمیرات تخصصی سینمای خانگی سونی را بعنوان نمایندگی تعمیرات سونی در شهر تهران با ضمانت ارائه می دهد.

عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی سونی با ایرادات اپتیک، مین برد، پاور تغذیه، مکانیک، قطعی صدا، آمپلی فایر، پوش پاور، موتور فیت، موتور اسپیندل، برد بافر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی سونی توسط تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت انجام می شود.


تعمیر سینمای خانگی سونی در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر سینمای خانگی سونی در محل(منزل) را ارائه می دهد. برخی از سرویس ها نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ندارد و یا بعضا نیاز به تست اولیه در محل(منزل) می باشد، به همین جهت مرکز الکترونیک طهران با ارسال تکنسین متخصص و مجرب سرویس عیب یابی و تعمیرات سینمای خانگی سونی در محل(منزل) شما را با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان ارائه می دهد.


هزینه تعمیر سینمای خانگی سونی

هزینه تعمیرات سینمای خانگی سونی با توجه به ایراد و خرابی ایجاد شده متفاوت است. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن هم مربوط هزینه دستمزد تکنسین خواهد بود. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیرات سینمای خانگی سونی می باشند. جهت استعلام هزینه تعمیرات سینمای خانگی سونی ابتدا دستگاه باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گرفته و طبق ایرادات و خرابی ها هزینه تعمیرات اعلام شود.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


قیمت و هزینه تعویض اپتیک سینمای خانگی سونی

اپتیک سینمای خانگی سونی جز اصلی ترین قسمت یک دستگاه پخش دیسک می باشد، قیمت اپتیک سینمای خانگی سونی بسته به نوع(بلوری، دی وی دی) و مدل متفاوت می باشد. جهت مشاوره و استعلام قیمت اپتیک سینمای خانگی سونی با مرکز الکترونیک طهران تماس حاصل فرمائید.


تعمیر اپتیک سینمای خانگی سونی

در صورت خرابی اپتیک سینمای خانگی سونی با ایرادات عدم شناسایی دیسک و یا مشکل در خواندن دیسک مواجه خواهید شد، بعضا با سرویس تعمیر اپتیک ایراد رفع خواهد شد اما بیشتر مواقع نیاز به تعویض اپتیک سینمای خانگی سونی می باشد. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر اپتیک سینمای خانگی سونی را بطور تخصصی با ضمانت انجام می دهد.


تعمیر برد پاور سینمای خانگی سونی

برد پاور یا تغذیه سینمای خانگی از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن سینمای خانگی و یا عدم کارکرد صحیح سینمای خانگی می شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور سینمای خانگی سونی را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر آمپلی فایر سینمای خانگی سونی

آمپلی فایر سینمای خانگی سونی از قسمت های مهم و اصلی دستگاه بشمار می رود. وظیفه اصلی آمپلی فایر آماده سازی، فیلترینگ، آشکارسازی و تقویت صدا برای خروجی صدا و در نهایت پخش از بلندگو ها می باشد. در آمپلی فایرهای پیشرفته میتواند برای بلندگوها، ساندبار و ساب فووفر بصورت جداگانه خروجی هایی جهت تقویت و ایجاد افکت های مورد نیاز هر قسمت در نظر گرفته شده باشد. در صورت خرابی و ایجاد ایراد در آمپلی فایر سینمای خانگی سونی مشکلاتی ازجمله قطعی صدا، افت کیفیت صدا، ایجاد نویز و دیگر ایرادات را به همراه خواهد داشت. مرکز الکترونیک تهران خدمات تعمیرات تخصصی و حرفه ای آمپلی سینمای خانگی سونی را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.


تعمیر مین برد سینمای خانگی سونی

مین برد سینمای خانگی بخش اصلی دستگاه سینمای خانگی می باشد که عملیات پخش، کنترل و.. را به عهده دارد. عیب یابی و تعمیر مین برد سینمای خانگی سونی در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می گردد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید