تعمیر تلویزیون تی سی ال

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1402/3/23
تعمیر تلویزیون تی سی ال
تعمیر تلویزیون تی سی ال

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون تی سی ال

مرکز الکترونیک طهران با سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) و کیو ال ای دی(QLED) تی سی ال (TCL) در شهر تهران ارائه می شود.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی(LCD) و کیو ال ای دی(QLED تی سی ال (TCL) پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده, پنل ضربه خورده, مین برد خراب و سوخته، بک لایت خراب و سوخته، خرابی برد تیکان(T-CON)، ایرادات برد پاور تلویزیون، عدم نمایش تصویر، قطعی صدا، پرش تصویر، خرابی تیونر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) ، ال سی دی(LCD) و کیو ال ای دی(QLED) تی سی ال (TCL) بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت تست ارائه می شود.


تعمیر تلویزیون تی سی ال در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر تلویزیون تی سی ال (TCL) در محل(منزل) را ارائه می دهد. ممکن است جابجایی تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما تی سی ال (TCL) سخت بوده و در برخی موارد موجب آسیب دیدگی تلویزیون شود، به همین جهت عیب یابی و تعمیر تلویزیون تی سی ال (TCL) در محل(منزل) با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام میشود.


هزینه تعمیر تلویزیون تی سی ال

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون تی سی ال (TCL) به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن مربوط هزینه دستمزد تکنسین است. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون تی سی ال (TCL) دخیل می باشد. جهت استعلام قیمت تلویزیون باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون تی سی ال

پنل تلویزیون تی سی ال (TCL) بخش اصلی تلویزیون می باشد و میتوان گفت 70٪ ارزش تلویزیون تی سی ال (TCL) را در بر دارد. قیمت پنل تلویزیون تی سی ال (TCL) را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)) باشد تعیین می کند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق پنل تلویزیون تی سی ال (TCL) با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون ال ای دی تی سی ال

مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) تی سی ال (TCL) در سری های مختلف اولترا ال ای دی(ULED)، سری XL(XL Series) ، سری 6(6 Series)، سری 5(5 Series)، سری 4(4 Series)، سری 3(3 Series)، مینی ال ای دی(Mini-LED)، اولترا 4K(4K Ultra) و HDR را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی(LED) تی سی ال (TCL) در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی تی سی ال (TCL)، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) تی سی ال (TCL)، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) تی سی ال (TCL) در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی تی سی ال

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) تی سی ال (TCL) در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) تی سی ال (TCL)، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) تی سی ال (TCL)، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) تی سی ال (TCL) توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون کیو ال ای دی(QLED) تی سی ال

تلویزیون کیو ال ای دی(QLED) تلویزیونی است که با فناوری کوانتوم دات طراحی شده است و این مواد کوانتوم دات است که تلویزیون های کیو ال ای دی(QLED) را از تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی متمایز می کند. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون کیو ال ای دی(QLED) تی سی ال (TCL) را با ضمانت تست در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت تی سی ال

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت تی سی ال (TCL) بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت تی سی ال (TCL) را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی ال

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی تی سی ال (TCL) توسط نیمه هادی ال ای دی انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) تی سی ال (TCL) بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی ال (TCL) را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر برد پاور تلویزیون تی سی ال

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون تی سی ال (TCL) را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


قیمت برد پاور تلویزیون تی سی ال

قیمت حدودی و تخمینی برد پاور تلویزیون تی سی ال (TCL) بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 600,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد پاور تلویزیون تی سی ال (TCL) با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر مین برد تلویزیون تی سی ال

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون تی سی ال (TCL) توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


قیمت مین برد تلویزیون تی سی ال

قیمت حدودی و تخمینی مین برد تلویزیون تی سی ال (TCL) بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 1,000,000 تومان الی 10,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر مین برد تلویزیون تی سی ال (TCL) با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر برد تیکان(T-CON) تلویزیون تی سی ال

برد تیکان(T-CON) تلویزیون تی سی ال از قسمت های اصلی تلویزیون بشمار می رود که وظیفه انتقال و آماده سازی سیگنالهای ویدئویی ایجاد شده در مین برد تلویزیون، به پنل(صفحه نمایش) را دارد. همچنین تامین ولتاژ مورد نیاز پنل را به عهده دارد. در صورت خرابی و بروز مشکل در تیکان(T-CON) تلویزیون تی سی ال عمدتا ایراداتی نظیر نقض بازتولید رنگ و یکنواختی تصویر،نویز رنگی قرمز-سبز و تاری روی صفحه را موجب می شود. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیرات برد تیکان(T-CON) تلویزیون تی سی ال را با ضمانت ارائه می دهد.


قیمت برد تیکان(T-CON) تلویزیون تی سی ال

قیمت حدودی و تخمینی برد تیکان(T-CON) تلویزیون تی سی ال (TCL) بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 500,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد تیکان(T-CON) تلویزیون تی سی ال (TCL) با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون تی سی ال

ضربه خوردن پنل تلویزیون تی سی ال (TCL) بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون تی سی ال

پنل تلویزیون ال ای دی تی سی ال (TCL) و پنل ال سی دی تی سی ال (TCL) از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون تی سی ال (TCL) را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون تی سی ال

آب خوردگی پنل تلویزیون تی سی ال (TCL) بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود خواهد آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون تی سی ال

سوختگی پنل تلویزیون تی سی ال (TCL) معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون تی سی ال (TCL) توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون تی سی ال خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون تی سی ال (TCL) بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید