تعمیر تلویزیون پاناسونیک

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1402/10/24
تعمیر تلویزیون پاناسونیک
تعمیر تلویزیون پاناسونیک

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در مدل های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما در مرکز الکترونیک طهران بعنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، با ضمانت در تهران ارائه می شود.

پاناسونیک برندی آشنای لوازم الکترونیکی و خانگی در دنیا می باشد. طراحی منحصر بفرد و کیفیت مطلوب از ویژگی هایی است که برند پاناسونیک را از محبوبیت خاصی برخوردار کرده است.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما پاناسونیک پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده, پنل ضربه خورده, مادربورد آسیب دیده از نوسانات برق، ایراد مین برد، خرابی مین برد، بک لایت خراب و سوخته، ایرادات مربوط به برد پاور تلویزیون، خرابی برد پاور، خرابی برد تیکان(T-CON)، روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک، عدم نمایش تصویر تلویزیون پاناسونیک، قطعی صدا، پرش تصویر، خرابی تیونر و سایر ایرادات تلویزیون پاناسونیک در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما پاناسونیک بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت ارائه می شود.

استفاده از قطعات فابریک و اصلی مهمترین ضمانت و تعهد سرویس تلویزیون پاناسونیک در مرکز الکترونیک طهران می باشد.


تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل(منزل) را ارائه می دهد. معمولا جابجایی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما پاناسونیک به دلیل ابعاد بزرگ آن سخت بوده و در برخی موارد موجب آسیب دیدگی تلویزیون می شود، به همین دلیل عیب یابی و تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل(منزل) با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام میشود.


هزینه تعمیر تلویزیون پاناسونیک

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون پاناسونیک به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن مربوط هزینه دستمزد تکنسین است. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون پاناسونیک دخیل می باشد. جهت استعلام قیمت تلویزیون باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون پاناسونیک

پنل تلویزیون پاناسونیک بخش اصلی تلویزیون می باشد و میتوان گفت 70٪ ارزش تلویزیون پاناسونیک را در بر دارد. قیمت پنل تلویزیون پاناسونیک را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما) باشد تعیین می کند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق پنل تلویزیون پاناسونیک با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون ال ای دی پاناسونیک

مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) پاناسونیک را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی(LED) پاناسونیک در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی(LED) پاناسونیک، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) پاناسونیک، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) پاناسونیک در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی پاناسونیک

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) پاناسونیک در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) پاناسونیک، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) پاناسونیک، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) پاناسونیک توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون پلاسما پاناسونیک

تلویزیون پلاسما پاناسونیک امروزه تولید نمی شود اما سرویس خدمات آن در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. عیب هابی و تعمیر تلویزیون پلاسما پاناسونیک بصورت تخصصی با ضمانت تست توسط تکنسین مجرب و متخصص انجام می شود.


تعمیر تلویزیون نئو(NEO) پلاسما پاناسونیک

تلویزیون نئو(NEO) پلاسما پاناسونیک از مخلوط گاز متفاوتی نسبت به تلویزیون پلاسما معمولی استفاده می کند و در این سری تلویزیون مشکلات پلاسما معمولی حل شده و ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده است. عیب هابی و تعمیر تلویزیون نئو(NEO) پلاسما پاناسونیک بصورت تخصصی با ضمانت تست در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین مجرب و متخصص انجام می شود.


تعمیر تلویزیون OLED پاناسونیک

در لغت OLED مخفف «دیود نوری ارگانیک» است، که با LED معمولی متفاوت می باشد. همه تلویزیون های OLED دارای کیفیت تصویر 4K و بعضی از مدل ها هم دارای کیفیت تصویر 8K هستند. در تلویزیون OLED رنگ‌های زنده‌تر، سطوح کنتراست واضح‌تر و مشکی‌های سیاه‌تر است، هر چیزی که تماشا می‌کنید واقعی‌تر به نظر می‌رسد و این به این دلیل است که هر پیکسل اساسا خود را روشن می کند، نه اینکه به نور پس زمینه LED معمولی تکیه کند.

مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اولد(OLED) پاناسونیک را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت پاناسونیک

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت پاناسونیک بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت پاناسونیک را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی(LED) پاناسونیک توسط نیمه هادی ال ای دی(LED) انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) پاناسونیک بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون پاناسونیک

ضربه خوردن پنل تلویزیون پاناسونیک بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون پاناسونیک

پنل تلویزیون ال ای دی(LED) پاناسونیک و پنل ال سی دی(LCD) پاناسونیک از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون پاناسونیک را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون پاناسونیک

آب خوردگی پنل تلویزیون پاناسونیک بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود خواهد آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون پاناسونیک

سوختگی پنل تلویزیون پاناسونیک معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون پاناسونیک توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون پاناسونیک خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون پاناسونیک بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.


تعمیر برد پاور تلویزیون پاناسونیک

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون پاناسونیک را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


قیمت برد پاور تلویزیون پاناسونیک

قیمت حدودی و تخمینی برد پاور تلویزیون پاناسونیک بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 400,000 تومان الی 4,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد پاور تلویزیون پاناسونیک با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر مین برد تلویزیون پاناسونیک

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون پاناسونیک توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


قیمت مین برد تلویزیون پاناسونیک

قیمت حدودی و تخمینی مین برد تلویزیون پاناسونیک بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 500,000 تومان الی 15,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر مین برد تلویزیون پاناسونیک با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر برد تیکان(T-CON) تلویزیون پاناسونیک

برد تیکان(T-CON) تلویزیون پاناسونیک وظیفه انتقال و آماده سازی سیگنالهای ویدئویی ایجاد شده در مین برد تلویزیون، به پنل(صفحه نمایش) را دارد. همچنین تامین ولتاژ مورد نیاز پنل را به عهده دارد. در صورت خرابی و بروز مشکل در تیکان(T-CON) تلویزیون پاناسونیک عمدتا ایراداتی نظیر اعوجاج و تاری روی صفحه، نقض بازتولید رنگ و یکنواختی تصویر و نویز رنگی قرمز-سبز را به همراه دارد. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیرات برد تیکان(T-CON) تلویزیون پاناسونیک را با ضمانت ارائه می دهد.


قیمت برد تیکان(T-CON) تلویزیون پاناسونیک

قیمت حدودی و تخمینی برد تیکان(T-CON) تلویزیون پاناسونیک بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 300,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد تیکان(T-CON) تلویزیون پاناسونیک با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در مدل های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما در مرکز الکترونیک طهران بعنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، با ضمانت در تهران ارائه می شود.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

تعمیر پاناسونیکتعمیر تلویزیون پاناسونیکتعمیر ال ای دی پاناسونیکتعمیر ال سی دی پاناسونیکتعمیر پلاسما پاناسونیکتعمیر تلویزیون ال ای دی پاناسونیکتعمیر تلویزیون ال سی دی پاناسونیکتعمیر تلویزیون پلاسما پاناسونیکتعمیر OLED پاناسونیکتعمیر تلویزیون OLED پاناسونیکتعمیر نئو پلاسما پاناسونیکتعمیر تلویزیون نئو پلاسما پاناسونیکتعمیر برد پاور پاناسونیکتعمیر برد پاور تلویزیون پاناسونیکتعمیر مین برد پاناسونیکتعمیر مین برد تلویزیون پاناسونیکتعمیر پاور پاناسونیکتعمیر پاور تلویزیون پاناسونیکتعمیر پنل تلویزیون پاناسونیکعیب یابی تلویزیون پاناسونیکتست مین برد پاناسونیکتست مین برد تلویزیون پاناسونیکتعمیر ال سی دی شکسته پاناسونیکتعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون پاناسونیکتعمیر پنل شکسته پاناسونیکتعمیر پنل شکسته تلویزیون پاناسونیکتعمیر بک لایت پاناسونیکتعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیکتعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون پاناسونیکتعمیر پنل آب خورده تلویزیون پاناسونیکتعمیر برد تیکان پاناسونیکتعمیر برد تیکان تلویزیون پاناسونیکتعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزلتعمیر تلویزیون پاناسونیک جمهورینمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک جمهوریمرکز خدمات مجاز پاناسونیکتعمیرگاه مجاز پاناسونیکنمایندگی مجاز تعمیرات پاناسونیکتعمیر پنل پاناسونیک