تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1402/3/23
تعمیر تلویزیون ایکس ویژن
تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

ایکس.ویژن (X.Vision) نام برند تجاری ایرانی متعلق به صنایع مادیران است که تأمین کننده لوازم الکترونیکی مصرفی متعدد به بازارهای داخلی و بین‌المللی است. گروه محصولات تلویزیون ایکس ویژن، شامل انواع تلویزیون از سایز 24 تا 65 اینچ ، از LED تا UHD 4K و هوشمند را شامل می‌شود و پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان است.

خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) ایکس ویژن در مرکز الکترونیک طهران با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، در شهر تهران ارائه می شود.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) ایکس ویژن پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده, پنل ضربه خورده, مادربورد آسیب دیده از نوسانات برق، ایراد مین برد، بک لایت خراب و سوخته، خرابی برد تیکان(T-CON)، ایرادات مربوط به برد پاور تلویزیون، عدم نمایش تصویر، قطعی صدا، پرش تصویر، خرابی تیونر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) ایکس ویژن بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت تست ارائه می شود.


تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل(منزل) را ارائه می دهد. معمولا جابجایی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD) ایکس ویژن به دلیل ابعاد بزرگ آن سخت بوده و در برخی موارد موجب آسیب دیدگی تلویزیون می شود، به همین دلیل عیب یابی و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل(منزل) با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام میشود.


هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن مربوط هزینه دستمزد تکنسین است. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن دخیل می باشد. جهت استعلام قیمت تلویزیون باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون ایکس ویژن

پنل تلویزیون ایکس ویژن بخش اصلی تلویزیون می باشد و میتوان گفت 70٪ ارزش تلویزیون ایکس ویژن را در بر دارد. قیمت پنل تلویزیون ایکس ویژن را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)) باشد تعیین می کند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق پنل تلویزیون ایکس ویژن با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن

مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی ایکس ویژن

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون اسمارت ایکس ویژن

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت ایکس ویژن بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت ایکس ویژن را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن توسط نیمه هادی ال ای دی(LED) انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون ایکس ویژن

ضربه خوردن پنل تلویزیون ایکس ویژن بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون ایکس ویژن

پنل تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن و پنل ال سی دی(LCD) ایکس ویژن از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ایکس ویژن را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون ایکس ویژن

آب خوردگی پنل تلویزیون ایکس ویژن بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود خواهد آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون ایکس ویژن

سوختگی پنل تلویزیون ایکس ویژن معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون ایکس ویژن توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون ایکس ویژن بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.


تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


قیمت برد پاور تلویزیون ایکس ویژن

قیمت حدودی و تخمینی برد پاور تلویزیون ایکس ویژن بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 600,000 تومان الی 2,500,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن

برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن وظیفه انتقال و آماده سازی سیگنالهای ویدئویی ایجاد شده در مین برد تلویزیون، به پنل(صفحه نمایش) را دارد. همچنین تامین ولتاژ مورد نیاز پنل را به عهده دارد. در صورت خرابی و بروز مشکل در تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن عمدتا ایراداتی نظیر اعوجاج و تاری روی صفحه، نقض بازتولید رنگ و یکنواختی تصویر و نویز رنگی قرمز-سبز را به همراه دارد. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیرات برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن را با ضمانت ارائه می دهد.


قیمت برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن

قیمت حدودی و تخمینی برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 300,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


قیمت مین برد تلویزیون ایکس ویژن

قیمت حدودی و تخمینی مین برد تلویزیون ایکس ویژن بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 800,000 تومان الی 10,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر مین برد تلویزیون ایکس ویژن با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید