تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1401/11/18
تعمیر تلویزیون سونی
تعمیر تلویزیون سونی

مرکز الکترونیک طهران

تعمیر تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، پلاسما و سینمای خانگی با ضمانت در تهران

جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی

سونی معروف ترین برند تلویزیون در دنیا با محصولات باکیفیت و طراحی خاص تا به امروز همیشه زبانزد مصرف کنندگان و همچنین متخصصان الکترونیک بوده و می باشد.

مرکز الکترونیک طهران بعنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی با بیش از 25 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری خدمات عیب یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، OLED و پلاسما سونی در شهر تهران را با ضمانت تست ارائه می دهد.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی، OLED و پلاسما سونی پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده، پنل ضربه خورده، مین برد سوخته، مین برد خراب، بک لایت خراب و سوخته، ایرادات مربوط به پاور و تغذیه تلویزیون، خرابی برد پاور، ایراد عدم نمایش تصویر، ایراد قطعی صدا، ایراد پرش تصویر، خرابی تیونر، فریز شدن تصویر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی، OLED و پلاسما سونی بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت تست ارائه می شود.


تعمیر تلویزیون سونی در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر تلویزیون سونی در محل(منزل) را ارائه می دهد. ممکن است جابجایی تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی، OLED و پلاسما سونی سخت بوده و در برخی موارد موجب آسیب دیدگی تلویزیون شود، به همین جهت مرکز الکترونیک طهران با ارسال تکنسین متخصص و مجرب سرویس عیب یابی و تعمیر تلویزیون سونی در محل(منزل) را ارائه می دهد.


هزینه تعمیر تلویزیون سونی

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون سونی به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن مربوط هزینه دستمزد تکنسین است. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون سونی دخیل می باشد. در تلویزیون اسمارت سونی هم دارای اندورید می باشد می تواند هزینه نرم افزاری را هم شامل شود. جهت استعلام قیمت تلویزیون سونی باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون سونی

پنل تلویزیون سونی اصلی ترین بخش تلویزیون می باشد حدودا 70٪ ارزش تلویزیون سونی را در بر می گیرد. قیمت پنل تلویزیون سونی را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، OLED و پلاسما) باشد تعیین می کند.


تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی

تلویزیون های ال ای دی(LED) سونی در انواع مختلف HD، Full HD، براویا(BRAVIA)، 4K و 8K موجود می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) سونی را با ضمانت تست ارائه می دهد. عیب یابی قطعات، پنل و برد تلویزیون ال ای دی(LED) سونی در مرکز سرویس توسط تنکسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی(LED) سونی، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) سونی، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) سونی در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی در سری های مختلف HD، Full HD، براویا(BRAVIA) و... در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون پلاسما سونی

تلویزیون پلاسما سونی، تلویزیونی ست که پنل آن با گاز یونیزه شده کار می کند و ساختار آن با پنل تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی و تلویزیون ال ای دی(LED) سونی متفاوت می باشد. مرکز الکترونیک طهران سرویس عیب یابی و تعمیر تلویزیون پلاسما سونی را بصورت تخصصی با ضمانت تست توسط تکنسین مجرب و متخصص ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون OLED سونی

در لغت OLED مخفف «دیود نوری ارگانیک» است، که با LED معمولی متفاوت می باشد. همه تلویزیون های OLED سونی دارای کیفیت تصویر 4K و بعضی از مدل ها هم دارای کیفیت تصویر 8K هستند. در تلویزیون OLED سونی رنگ‌های زنده‌تر، سطوح کنتراست واضح‌تر و مشکی‌های سیاه‌تر است، هر چیزی که تماشا می‌کنید واقعی‌تر به نظر می رسد و این به این دلیل است که هر پیکسل اساسا خود را روشن می کند، نه اینکه به نور پس زمینه LED معمولی تکیه کند. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیر تلویزیون OLED سونی را با ضمانت تست در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت سونی

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، معمولا تلویزیون های اسمارت دارای سیستم عامل(OS) اندروید است که با وجود آن ویژگی های زیادی را شامل می شود. خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت سونی بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران سرویس عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت سونی را توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون سونی

ضربه خوردن پنل تلویزیون سونی بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون سونی

پنل تلویزیون ال ای دی سونی(LED) و پنل ال سی دی(LCD) سونی از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون سونی را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون سونی

سوختگی پنل تلویزیون سونی معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون سونی توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون سونی

آب خوردگی پنل تلویزیون سونی بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی(LED) سونی توسط نیمه هادی ال ای دی انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون سونی را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر برد پاور تلویزیون سونی

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون سونی را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


تعمیر مین برد تلویزیون سونی

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سونی توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر تلویزیون سونی خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون سونی بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیر تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، پلاسما و سینمای خانگی با ضمانت در تهران

جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید