تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1402/5/26
تعمیر تلویزیون سونی
تعمیر تلویزیون سونی

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی

مرکز الکترونیک طهران نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما(Plasma) سونی (براویا) با ایرادات و مشکلات پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده، پنل ضربه خورده، ایراد خطوط روی صفحه تلویزیون(پنل)، مین برد سوخته، مین برد خراب، بک لایت خراب و سوخته، ایرادات مربوط به برد پاور و تغذیه تلویزیون، روشن نشدن تلویزیون سونی، ایراد عدم نمایش تصویر، ایراد قفل شدن، ایراد قطعی صدا، ایراد پرش تصویر، خرابی تیونر، ایراد برد تیکان(T-CON)، قرمز شدن صفحه تلویزیون سونی، ایراد استندبای شدن، ایرادات نرم افزاری، فریز شدن تصویر و سایر ایرادات را با ضمانت انجام می دهد.

سونی معروف ترین برند تلویزیون در دنیا با محصولات باکیفیت و طراحی خاص تا به امروز همیشه زبانزد مصرف کنندگان و همچنین متخصصان الکترونیک بوده و می باشد.

مرکز الکترونیک طهران بعنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری خدمات عیب یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما(Plasma) سونی در تهران را با ضمانت ارائه می دهد.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی، OLED و پلاسما سونی بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت ارائه می شود.


تعمیر تلویزیون سونی در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر تلویزیون سونی در محل(منزل) را ارائه می دهد. ممکن است جابجایی تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی، OLED و پلاسما سونی سخت بوده و در برخی موارد موجب آسیب دیدگی تلویزیون شود، به همین جهت مرکز الکترونیک طهران با ارسال تکنسین متخصص و مجرب سرویس عیب یابی و تعمیر تلویزیون سونی در محل(منزل) را با بازدید و ایاب و ذهاب رایگان ارائه می دهد.


هزینه تعمیر تلویزیون سونی

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون سونی به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن مربوط هزینه دستمزد تکنسین است. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعویض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون سونی دخیل می باشد. در تلویزیون اسمارت سونی هم دارای اندورید می باشد می تواند هزینه نرم افزاری را هم شامل شود. جهت استعلام قیمت تلویزیون سونی باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.

قیمت و هزینه تعمیرات بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.


تعمیر روشن نشدن تلویزیون سونی

روشن نشدن تلویزیون سونی علت های مختلفی میتواند داشته باشد که به بررسی و عیب یابی تخصصی توسط تکنسین متخصص و مجرب را نیاز دارد. بطور معمولا ایراد روشن نشدن تلویزیون سونی عمدتا از خرابی برد پاور و یا خرابی مین برد تلویزیون سونی می باشد که با تعمیر و یا تعویض این بردها مشکل روشن نشدن تلویزیون سونی رفع خواهد شد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون سونی

پنل تلویزیون سونی اصلی ترین بخش تلویزیون می باشد حدودا 70٪ ارزش تلویزیون سونی را در بر می گیرد. قیمت پنل تلویزیون سونی را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، OLED و پلاسما) باشد تعیین می کند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق پنل تلویزیون سونی با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی

تلویزیون های ال ای دی(LED) سونی در انواع مختلف HD، Full HD، براویا(BRAVIA)، 4K و 8K موجود می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) سونی را با ضمانت تست ارائه می دهد. عیب یابی قطعات، پنل و برد تلویزیون ال ای دی(LED) سونی در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی(LED) سونی، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) سونی، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) سونی در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی در سری های مختلف HD، Full HD، براویا(BRAVIA) و... در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون پلاسما سونی

تلویزیون پلاسما سونی، تلویزیونی ست که پنل آن با گاز یونیزه شده کار می کند و ساختار آن با پنل تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی و تلویزیون ال ای دی(LED) سونی متفاوت می باشد. مرکز الکترونیک طهران سرویس عیب یابی و تعمیر تلویزیون پلاسما سونی را بصورت تخصصی با ضمانت تست توسط تکنسین مجرب و متخصص ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون OLED سونی

در لغت OLED مخفف «دیود نوری ارگانیک» است، که با LED معمولی متفاوت می باشد. همه تلویزیون های OLED سونی دارای کیفیت تصویر 4K و بعضی از مدل ها هم دارای کیفیت تصویر 8K هستند. در تلویزیون OLED سونی رنگ‌های زنده‌تر، سطوح کنتراست واضح‌تر و مشکی‌های سیاه‌تر است، هر چیزی که تماشا می‌کنید واقعی‌تر به نظر می رسد و این به این دلیل است که هر پیکسل اساسا خود را روشن می کند، نه اینکه به نور پس زمینه LED معمولی تکیه کند. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیر تلویزیون OLED سونی را با ضمانت تست در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت سونی

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، معمولا تلویزیون های اسمارت دارای سیستم عامل(OS) اندروید است که با وجود آن ویژگی های زیادی را شامل می شود. خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت سونی بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران سرویس عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت سونی را توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون سونی

ضربه خوردن پنل تلویزیون سونی بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون سونی

پنل تلویزیون ال ای دی سونی(LED) و پنل ال سی دی(LCD) سونی از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون سونی را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون سونی

سوختگی پنل تلویزیون سونی معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون سونی توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون سونی

آب خوردگی پنل تلویزیون سونی بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر خطوط روی صفحه(پنل) تلویزیون سونی

ایجاد خطوط عمودی یا افقی بر روی صفحه(پنل) تلویزیون سونی میتواند ناخوشایند باشد، علت بوجود آمدن خطوط روی صفحه(پنل) تلویزیون سونی میتواند دلایل مختلفی ازجمله خرابی پنل، ایرادات کابل فلت پنل، ایراد و خرابی مین برد، ایرادات در خازن های بردها و ... را داشته باشد. ایراد خطوط روی صفحه(پنل) تلویزیون سونی بطور معمول قابل رفع است که جهت تعمیر آن تلویزیون باید توسط تکنسین متخصص و مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.


تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی(LED) سونی توسط نیمه هادی ال ای دی انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) سونی بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون سونی را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر برد پاور تلویزیون سونی

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون سونی را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


قیمت برد پاور تلویزیون سونی

قیمت حدودی و تخمینی برد پاور تلویزیون سونی بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 500,000 تومان الی 5,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد پاور تلویزیون سونی با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر مین برد تلویزیون سونی

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سونی توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


قیمت مین برد تلویزیون سونی

قیمت حدودی و تخمینی مین برد تلویزیون سونی بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 500,000 تومان الی 15,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر مین برد تلویزیون سونی با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


تعمیر تلویزیون سونی خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون سونی بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.


تعمیر برد تیکان(T-CON) تلویزیون سونی

برد تیکان(T-CON) تلویزیون سونی از قسمت های اصلی تلویزیون بشمار می رود که وظیفه انتقال و آماده سازی سیگنالهای ویدئویی ایجاد شده در مین برد تلویزیون، به پنل(صفحه نمایش) را دارد. همچنین تامین ولتاژ مورد نیاز پنل را به عهده دارد. در صورت خرابی و بروز مشکل در تیکان(T-CON) تلویزیون سونی عمدتا ایراداتی نظیر نقض بازتولید رنگ و یکنواختی تصویر،نویز رنگی قرمز-سبز و تاری روی صفحه را موجب می شود. مرکز الکترونیک طهران سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیرات برد تیکان(T-CON) تلویزیون سونی را با ضمانت ارائه می دهد.


قیمت برد تیکان(T-CON) تلویزیون سونی

قیمت حدودی و تخمینی برد تیکان(T-CON) تلویزیون سونی بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 600,000 تومان الی 3,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد تیکان(T-CON) تلویزیون سونی با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید.


مرکز الکترونیک طهران بعنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری خدمات عیب یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما(Plasma) براویا سونی در تهران را با ضمانت ارائه می دهد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

تعمیر سونیتعمیر تلویزیون سونیتعمیر ال ای دی سونیتعمیر ال سی دی سونیتعمیر پلاسما سونیتعمیر تلویزیون ال ای دی سونیتعمیر تلویزیون ال سی دی سونیتعمیر تلویزیون پلاسما سونیتعمیر تلویزیون OLED سونیتعمیر برد پاور سونیتعمیر برد پاور تلویزیون سونیتعمیر مین برد سونیتعمیر مین برد تلویزیون سونیتعمیر پاور سونیتعمیر پاور تلویزیون سونیتعمیر پنل سونیتعمیر پنل تلویزیون سونیعیب یابی تلویزیون سونیتست مین برد سونیتست مین برد تلویزیون سونیتعمیر ال سی دی شکسته سونیتعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون سونیتعمیر پنل شکسته سونیتعمیر پنل شکسته تلویزیون سونیتعمیر بک لایت سونیتعمیر بک لایت تلویزیون سونیتعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون سونیتعمیر پنل آب خورده تلویزیون سونیتعمیر برد تیکان سونیتعمیر برد تیکان تلویزیون سونینمایندگی مجاز تعمیرات سونیتعمیرگاه مجاز سونیمرکز خدمات مجاز سونیتعمیر تلویزیون سونی براویاتعمیر تلویزیون سونی جمهوریتعمیر تلویزیون سونی در منزلنمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی جمهوری