تعمیر تلویزیون شارپ

تعمیر تلویزیون آخرین آپدیت: 1401/12/1
تعمیر تلویزیون شارپ
تعمیر تلویزیون شارپ

مرکز الکترونیک طهران

تعمیر تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، پلاسما و سینمای خانگی با ضمانت در تهران

جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

تعمیر تلویزیون شارپ

کمپانی شارپ یکی از کمپانی های قدیمی و معتبر جهانی در زمینه تولید محصولات صوتی و تصویری است.

خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما شارپ در مرکز الکترونیک طهران با بیش از 25 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، در شهر تهران ارائه می شود.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما شارپ پنل شکسته، پنل سوخته، پنل آب خورده, پنل ضربه خورده, مادربورد آسیب دیده از نوسانات برق، ایراد مین برد، خرابی مین برد، بک لایت خراب و سوخته، ایرادات مربوط به پاور تلویزیون، عدم نمایش تصویر، قطعی صدا، پرش تصویر، خرابی تیونر و سایر ایرادات در مرکز الکترونیک طهران انجام میشود.

تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما شارپ بوسیله تکنسین های متخصص و مجرب با ارائه ضمانت تست ارائه می شود.


تعمیر تلویزیون شارپ در منزل

مرکز الکترونیک طهران جهت حال رفاه مشتریان سرویس تعمیر تلویزیون شارپ در محل(منزل) را ارائه می دهد. ممکن است جابجایی تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما شارپ سخت بوده و در برخی موارد موجب آسیب دیدگی تلویزیون شود، به همین جهت عیب یابی و تعمیر تلویزیون شارپ در محل(منزل) توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام میشود.


هزینه تعمیر تلویزیون شارپ

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون شارپ به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. بخشی از هزینه مربوط به قطعات و یا برد آسیب دیده می باشد و بخش دیگر آن مربوط هزینه دستمزد تکنسین است. اینکه کدام قطعه و یا برد خراب شده است، آیا برد بطور کامل باید تعوبض شود و یا قطعاتی از آن باید تعویض شود عواملی اصلی در تعیین هزینه تعمیر تلویزیون شارپ دخیل می باشد. جهت استعلام قیمت تلویزیون باید توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.


قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون شارپ

پنل تلویزیون شارپ بخش اصلی تلویزیون می باشد و میتوان گفت 70٪ ارزش تلویزیون شارپ را در بر دارد. قیمت پنل تلویزیون شارپ را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، اولد(OLED) و پلاسما) باشد تعیین می کند.


تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ

مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) شارپ را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی(LED) شارپ در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی شارپ، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) شارپ، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) شارپ در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.


تعمیر تلویزیون ال سی دی شارپ

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) شارپ در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) شارپ، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) شارپ، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) شارپ توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر تلویزیون پلاسما شارپ

مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون پلاسما شارپ ارائه می دهد. عیب یابی و تعمیر تلویزیون پلاسما شارپ بصورت تخصصی با ضمانت تست توسط تکنسین مجرب و متخصص انجام می شود.


تعمیر تلویزیون OLED شارپ

در لغت OLED مخفف «دیود نوری ارگانیک» است، که با LED معمولی متفاوت می باشد. همه تلویزیون های OLED دارای کیفیت تصویر 4K و بعضی از مدل ها هم دارای کیفیت تصویر 8K هستند. در تلویزیون OLED رنگ‌های زنده‌تر، سطوح کنتراست واضح‌تر و مشکی‌های سیاه‌تر است، هر چیزی که تماشا می‌کنید واقعی‌تر به نظر می‌رسد و این به این دلیل است که هر پیکسل اساسا خود را روشن می کند، نه اینکه به نور پس زمینه LED معمولی تکیه کند.

مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اولد OLED شارپ را با ضمانت تست در تهران ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون اسمارت شارپ

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت شارپ بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت شارپ را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی شارپ توسط نیمه هادی ال ای دی(LED) انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) شارپ بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ را با ضمانت تست ارائه می دهد.


تعمیر تلویزیون شارپ خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون شارپ بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.


تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون شارپ

ضربه خوردن پنل تلویزیون شارپ بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته تلویزیون شارپ

پنل تلویزیون ال ای دی شارپ و پنل ال سی دی شارپ از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون شارپ را با ضمانت تست ارائه می دهند.


تعمیر پنل آب خورده تلویزیون شارپ

آب خوردگی پنل تلویزیون شارپ بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود خواهد آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.


تعمیر پنل سوخته تلویزیون شارپ

سوختگی پنل تلویزیون شارپ معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون شارپ توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت تست انجام می شود.


تعمیر برد پاور تلویزیون شارپ

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون شارپ را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.


تعمیر مین برد تلویزیون شارپ

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون شارپ توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیر تلویزیون های ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)، پلاسما و سینمای خانگی با ضمانت در تهران

جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید