تعمیرات مانیتور

خدمات آخرین آپدیت: 1402/3/21
تعمیرات مانیتور
تعمیرات مانیتور

نمایندگی تعمیرات مانیتور

مرکز الکترونیک طهران با بیش از 27 سال سابقه حرفه ای در عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی صوتی و تصویری، عیب یابی و تعمیرات تخصصی مانیتور کامپیوتر را انجام می دهد.

خدمات عیب یابی و تعمیرات انواع مانیتورهای کامپیوتر (LED, LCD) با برند های سونی(Sony)، سامسونگ(Samsung)، ال جی(LG)، بنکیو(Benq)، ایسوس(Asus)، ویوسونیک(Viewsonic)، ایکس ویژن(Xvision)، ام اس آی(MSI)، جی پلاس(Gplus)، دل(Dell)، اچ پی(HP) و دیگر برندهای موجود در بازار توسط تکنسین متخصص و مجرب با ارائه ضمانت در تهران ارائه می شود.

عیب یابی و تعمیرات مانیتورهای کامپیوتر (LED, LCD) با ایرادات پنل، ایراد و خرابی پاور، عدم تصویر، ایرادات مالتی مدیا، خرابی و ایرادات پورت ها، قطع تصویر، عدم اتصال به برد گرافیک یا مین برد کامپیوتر و دیگر ایرادات مانیتورها در مرکز الکترونیک طهران ارائه می شود.


تعمیر مانیتور ال سی دی(LCD) و ال ای دی(LED)

مانیتور های ال سی دی(LCD) و ال ای دی(LED) در انواع مختلف پنل موجود می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعمیر مانیتور ال سی دی(LCD) و ال ای دی(LED) را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات، پنل و برد مانیتور ال سی دی(LCD) و ال ای دی(LED) در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و عیب یابی برد پاور، مین برد و برد کنترل مانیتور ال سی دی(LCD) و ال ای دی(LED)، تعمیر و تعویض پنل مانیتور ال سی دی(LCD) و ال ای دی(LED) در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت انجام میگردد.


تعمیر پنل ضربه خورده مانیتور

ضربه خوردن پنل مانیتور بر اثر اصابت شی بر صفحه مانیتور یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش مانیتور می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش مانیتور می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز الکترونیک طهران بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.


تعمیر پنل شکسته مانیتور

پنل مانیتور ال ای دی(LED) و پنل ال سی دی(LCD) از اجزای اصلی مانیتور می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش مانیتور دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل مانیتور بطور کامل تعویض شود. مرکز الکترونیک طهران خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل مانیتور را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر پنل سوخته مانیتور

سوختگی پنل مانیتور معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل مانیتور توسط مرکز الکترونیک طهران با ضمانت انجام می شود.


تعمیر پنل آب خورده مانیتور

آب خوردگی پنل مانیتور بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا حین تمیز کاری مانیتور یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود خواهد آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کامل پنل می باشد.


تعمیر بک لایت مانیتور

بک لایت بخش روشنایی پنل مانیتور را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در مانیتور ال ای دی(LED) توسط نیمه هادی ال ای دی انجام می شود و در مانیتور ال سی دی(LCD) بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات تعویض و تعمیر بک لایت مانیتور را با ضمانت ارائه می دهد.


تعمیر برد پاور مانیتور

برد پاور یا تغذیه مانیتور از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن مانیتور و یا عدم کارکرد صحیح مانیتور می شود. مرکز الکترونیک طهران عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور مانیتور را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت می باشد.


تعمیر مین برد مانیتور

مین برد مانیتور از بخش اصلی مانیتور می باشد که بعنوان پردازش گر مانیتور میتوان یاد کرد که تمامی پروسه دریافت سینگال تصویر از کارت گرافیک، تنظیمات و نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد مانیتور توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.


تعمیر مانیتور خاموش

از مشکلات عمده ای که در مانیتور بوجود می آید عدم روشن شدن مانیتور می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد مانیتور باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید