تعمیر خطوط افقی پنل تلویزیون ال ای دی سونی مدل W800C

نمونه تعمیرات انتشار: 1402/7/29
تعمیر خطوط افقی پنل تلویزیون ال ای دی سونی مدل W800C
تعمیر پنل جرقه خورده تلویزیون ال ای دی سونی 55 اینچ مدل W800C

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

sony-led-tv-55inch-w800c-repair-01.webp
sony-led-tv-55inch-w800c-repair-02.webp
sony-led-tv-55inch-w800c-repair-03.webp
sony-led-tv-55inch-w800c-repair-04.webp

تلویزیون ال ای دی(LED) سونی 55 اینچ مدل W800C با ایراد خطوط افقی پنل به مرکز سرویس مرکز الکترونیک طهران ارسال شد. با بررسی و عیب یابی تکنسین مرکز الکترونیک طهران پنل جرقه خورده بوده به همین دلیل باعث ایجاد خطوط افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون (پنل) شده است. تعمیرکار و تکنسین متخصص مرکز الکترونیک طهران با سرویس پنل سونی (توسط دستگاه لیزر) و تعمیر دیگر قسمت های آسیب دیده ناشی از جرقه، ایراد مذکور رفع شده و همانطور که در عکس مشاهده میکنید تصویر بدون ایراد نمایش داده می شود.

یکی از علت های مهم جرقه در پنل، اشکال در مدار و اتصالی و همچنین آب خوردگی پنل ناشی از تمیزکاری و یا ریخته شدن مایعات بر روی صفحه نمایش تلویزیون (پنل) و نفوذ آن به داخل قسمت پنل می باشد. در صورت نفوذ مایعات به داخل تلویزیون موجب اتصال در بخش هایی از مدار پنل همراه با ایجاد جرقه خواهد شد. این اتفاق از علت های آسیب دیدگی و ایراد در پنل می باشد که در صورت تداوم و عدم تعمیر آن،‌ ایرادات و خرابی پنل بیشتر شده و پنل غیرقابل تعمیر خواهد شد که در اینصورت باید پنل بطور کامل تعویض شود.

اگر تلویزیون ال ای دی(LED) سونی شما هم ایراد خطوط افقی روی پنل را دارد و یا پنل آن موجب جرقه خوردگی شده است با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید تا تکنسین متخصص و مجرب مرکز الکترونیک طهران تلویزیون سونی شما را در اسرع وقت بررسی و عیب یابی نماید و در نهایت با تعمیر تلویزیون سونی شما ایراد رفع شده و از آسیب دیدگی بیشتر تلویزیون جلوگیری خواهد شد.