تعمیر ساندبار سامسونگ مدل HW-H360

نمونه تعمیرات انتشار: 1403/2/11
تعمیر ساندبار سامسونگ مدل HW-H360
تعمیر ساندبار سامسونگ مدل HW-H360

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

samsung-soundbar-hw-h360-repair-01.webp
samsung-soundbar-hw-h360-repair-02.webp
samsung-soundbar-hw-h360-repair-03.webp
samsung-soundbar-hw-h360-repair-04.webp
samsung-soundbar-hw-h360-repair-05.webp

ساندبار سامسونگ مدل HW-H360 با ایراد خاموش و روشن نشدن ساندبار سامسونگ به سرویس خدمات مرکز الکترونیک طهران ارسال شد. تکنسین متخصص و مجرب مرکز الکترونیک طهران ساندبار را بررسی و عیب یابی کرده و در نهایت با تعمیر ساندبار سامسونگ ، ایراد روشن نشدن ساندبار سامسونگ رفع شده و ساندبار روشن و اجرا می شود.

از علت های روشن نشدن ساندبار سامسونگ می تواند خرابی یا سوختگی قسمت تغذیه ساندبار سامسونگ و یا خرابی و سوختگی مین برد ساندبار سامسونگ باشد که با تعمیر یا تعویض برد سوخته یا خراب ایراد رفع میشود این مسئله باید توسط تکنسین متخصص و مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد. در این مورد ایراد هم از قسمت تغذیه و هم از خرابی مین برد ساندبار سامسونگ بوده که توسط تکنسین متخصص و مجرب مرکز الکترونیک طهران تعمیر شد.

مرکز الکترونیک طهران ارائه دهنده خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیرات ساندبار سامسونگ با ضمانت در تهران می باشد. در صورت بوجود آمدن ایراد و خرابی در ساندبار سامسونگ خود با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید، تکنسین متخصص و مجرب مرکز الکترونیک طهران ساندبار سامسونگ شما را در اسرع وقت عیب یابی و تعمیر خواهد کرد.