تعمیر خطوط افقی پنل تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل UA55M6975

نمونه تعمیرات انتشار: 1402/7/13
تعمیر خطوط افقی پنل تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل UA55M6975
تعمیر پنل جرقه خورده تلویزیون ال ای دی سامسونگ 55 اینچ مدل UA55M6975AKCHD

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

samsung-led-55inch-ua55M6975akchd-repair-01.webp
samsung-led-55inch-ua55M6975akchd-repair-02.webp
samsung-led-55inch-ua55M6975akchd-repair-03.webp
samsung-led-55inch-ua55M6975akchd-repair-04.webp

تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ 55 اینچ مدل UA55M6975AKCHD با ایراد خطوط افقی پنل به مرکز سرویس مرکز الکترونیک طهران ارسال شد. طبق بررسی و عیب یابی تکنسین مرکز الکترونیک طهران پنل جرقه خورده بوده به همین دلیل باعث ایجاد خطوط افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون (پنل) شده بود. تعمیرکار و تکنسین متخصص مرکز الکترونیک طهران با سرویس پنل (توسط لیزر) و همچنین دیگر قسمت های آسیب دیده ناشی از جرقه، ایراد بوجود آمده رفع شده و همانطور که در عکس مشخص است تصویر بدون ایراد نمایش داده می شود.

یکی از علت های مهم جرقه در پنل، آب خوردگی پنل ناشی از تمیزکاری و یا ریخته شدن مایعات بر روی صفحه نمایش تلویزیون (پنل) و نفوذ آن به داخل قسمت پنل می باشد. که در صورت نفوذ آب یا مایعات به داخل موجب اتصال در بخش هایی از مدار مربوط به پنل شده و در نهایت باعث ایجاد جرقه خواهد شد. همین امر از علت های آسیب دیدگی و ایراد در پنل می باشد که در صورت تداوم و عدم تعمیر آن،‌ ایرادات و خرابی پنل بیشتر شده و پنل غیرقابل تعمیر خواهد شد که در اینصورت باید پنل بطور کامل تعویض شود.

اگر تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ شما هم ایراد خطوط افقی روی پنل را دارد و یا موجب جرقه شده است با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید تا تکنسین متخصص و مجرب مرکز الکترونیک طهران تلویزیون سامسونگ شما را در کمترین زمان مورد بررسی و عیب یابی قرار داده و در نهایت با تعمیر تلویزیون سامسونگ شما ایراد رفع شده و از آسیب دیدگی بیشتر تلویزیون جلوگیری خواهد شد.