تعمیر روشن نشدن تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل D6940

نمونه تعمیرات آخرین آپدیت: 1402/5/17
تعمیر روشن نشدن تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل D6940
تعمیر روشن نشدن تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل D6940

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

samsung-led-40inch-d6940-01.webp
samsung-led-40inch-d6940-02.webp
samsung-led-40inch-d6940-03.webp
samsung-led-40inch-d6940-04.webp

تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ 40 اینچ مدل D6940 با ایراد روشن نشدن و عدم تصویر به سرویس مرکز الکترونیک طهران ارسال شد. تکنسین مرکز الکترونیک با بررسی و عیب یابی تخصصی، بک لایت تلویزیون سوخته بوده از طرفی هم خرابی برد پاور تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ تثبیت کرده، که با ایجاد اشکال در برد پاور بک لایت تلویزیون سامسونگ سوخته و در نهایت تلویزیون با ایراد روشن نشدن و عدم تصویر مواجه شده بوده است. در آخر با تعمیر برد پاور تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ و تعویض بک لایت تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ، تلویزیون تعمیر و همانطور که در تصویر مشخص است تلویزیون سامسونگ روشن شده و تصویر نمایش داده می شود.

ایراد روشنایی و عدم تصویر تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که نیاز به بررسی تخصصی توسط تکنسین مجرب و متخصص را دارد،

در صورت مواجه با اشکال روشن نشدن و عدم تصویر یا ایراد روشنایی صفحه نمایش(پنل) تلویزیون ال ای دی(LED) سامسونگ، با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید، تکنسین متخصص و مجرب مرکز الکترونیک طهران در اسرع وقت تلویزیون سامسونگ شما را بررسی و عیب یابی می کند و در نهایت با تعمیر تلویزیون سامسونگ شما ایراد بوجود رفع خواهد کرد.