تعمیر مانیتور ال جی (LG) مدل L1520B

نمونه تعمیرات انتشار: 1403/4/10
تعمیر مانیتور ال جی (LG) مدل L1520B
تعمیر مانیتور ال جی (LG) 15 اینچ مدل L1520B

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید

lg-monitor-15inch-L1520B-repair-01.webp
lg-monitor-15inch-L1520B-repair-02.webp
lg-monitor-15inch-L1520B-repair-03.webp
lg-monitor-15inch-L1520B-repair-04.webp

مانیتور ال جی (LG) 15 اینچ مدل L1520B با ایراد عدم تصویر و روشن نشدن مانیتور به مرکز الکترونیک طهران مراجعه شد. با بررسی و عیب یابی مانیتور ال جی توسظ تکنسین متخصص مرکز الکترونیک طهران، ایراد از بک لایت مانیتور ال جی بوده و با تعمیر و تعویض بک لایت مانیتور ال جی ایراد عدم تصویر و روشن نشدن مانیتور ال جی رفع شد و در نهایت همانطور که در عکس مشخص است مانیتور ال جی روشن می شود.

علت عدم تصویر و روشن نشدن مانیتور ال جی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از عمده ترین دلیل عدم تصویر و روشن نشدن مانیتور ال جی، ایراد و خرابی بک لایت مانیتور ال جی می باشد که با تعمیر یا تعویض بک لایت مانیتور ال جی ایراد عدم تصویر و روشن نشدن و خاموش رفع خواهد شد.

مرکز الکترونیک طهران ارائه دهنده خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیرات مانیتور ال جی (LG) با ضمانت در تهران می باشد. در صورتی که مانیتور ال جی شما هم دچار ایراد عدم تصویر و روشن نشدن و خاموش شده است با مرکز الکترونیک طهران تماس بگیرید، تکنسین مجرب و متخصص مرکز الکترونیک طهران در اسرع وقت مانیتور ال جی شما را بررسی و عیب یابی خواهد کرد و با تعمیر آن ایراد بوجود آمده برطرف خواهد شد.