تعمیرات هدفون

خدمات آخرین آپدیت: 1402/3/23
تعمیرات هدفون
تعمیرات هدفون

نمایندگی تعمیرات هدفون

خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیرات هدفون های حرفه ای در مرکز الکترونیک طهران با سالها سابقه در زمینه عیب یابی و تعمیرات سیستم های صوتی و تصویری در تهران با ضمانت ارائه می شود. عیب یابی و تعمیرات هدفون و تعمیرات هدست با ایرادات قطعی صدا، افت کیفیت صدا، نویز در صدا، خش خش صدا، ایرادات قطعی اتصال بیسیم، ایراد بلوتوث، مشکلات عدم اتصال به دستگاه پخش یا آمپلی فایر، خرابی ورودی و خروجی فیش های هدفون، ایرادات و خرابی پاور(باتری) و سایر ایرادات و خرابی ها در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.

سرویس عیب یابی و تعمیرات برندهای مختلف هدفون از جمله سونی(Sony)،‌ جی بی ال(JBL)، بوز(Bose)، یاماها(Yamaha)، سنهایزر(Sennheiser)، کریتیو(Creative)،‌ آدیو تکنیکا(Audio-Technica)، بیرداینامیک(Beyerdynamic)، ای کی جی(AKG)، شور(Shure)، استرین آدیو(Austrian Audio)، وان اودیو(OneOdio)، بلو(Blue)، بهرینگر(Behringer)،‌ بویا(Boya)، دیتا ویدئو(Data Video)، بیتس(Beats)، دنون(Denon)، مکی(Mackie)، نیا(Nia) و دیگر برندها در مرکز الکترونیک طهران توسط تکنسین مجرب و متخصص با ضمانت در تهران ارائه می شود.


تعمیر هدفون بلوتوثی

ایرادات هدفون بلوتوثی مانند روشن نشدن بلوتوث، قطع و وصل شدن بلوتوث، عدم اتصال به وسایل دیگر و دیگر ایرادات هدفون بلوتوثی نیازمند به بررسی و عیب یابی تخصصی توسط تکنسین متخصص و مجرب می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیر هدفون بلوتوثی را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.


تعمیر هدفون شکسته

در اثر ضربه خوردن و شکستگی هدفون بعضا موجب آسیب دیدگی سیم های داخلی، اتصالات و همچنین برد هدفون خواهد شد که این امر باعث عدم کارکرد درست هدفون می شود، این مشکل با عیب و تعمیر قابل رفع شدن می باشد. شکستگی قاب هدفون تنها در صورت موجود بودن قاب یدک، و با تعویض آن قابل برطرف شدن است.


تعمیر قطعی صدا هدفون

قطعی صدا هدفون با توجه به نوع آن (با سیم / بی سیم) دلایل مختلقی را دارد. این مشکل میتواند به خرابی در سیم یا سوکت/فیش هدفون باشد و یا ایراد در بلوتوث هدفون(در هدفون های بلوتوثی) و یا همچنین خرابی در برد هدفون و یا اشکال در بلندگوهای هدفون که این موضوع باید توسط تکنسین متخصص و مجرب مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.


تعمیر و رفع صدای نویز هدفون

مجاورت در بعضی از دستگاه های نویزساز میتواند باعث ایجاد صدای نویز در هدفون شود، صدای نویز در هدفون میتواند مربوط به خرابی سیم، سوکت/فیش باشد، ایراد در مدار بلوتوث هم میتواند باعث ایجاد نویز در هدفون شود. ایراد در تغذیه/باتری هدفون هم میتوان باعث ایجاد صدای نویز در هدفون شود. صدای نویز هدفون دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که برای تعمیر و رفع آن باید مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد.


تعمیر ایراد باتری هدفون

در هدفون های بی سیم/بلوتوثی از باتری قابل شارژ جهت راه اندازی مدار بلوتوث و تامین جریان/انرژی بلندگوهای هدفون استفاده می شود. در صورت خراب شدن یا فاسد شدن باتری هدفون کار نخواهد کرد، این مسئله با تعویض باتری هدفون قابل حل می باشد.


تعمیر شارژ نشدن باتری هدفون

برای شارژ باتری هدفون ها معمولا بصورت اتصال پورت یو اس بی(USB) به کامپیوتر، آداپتور شارژ و یا پاور بانک استفاده می شود. در صورت خرابی سوکت یا سیم شارژ باتری شارژ نخواهد شد. شارژ نشدن باتری هدفون میتواند مربوط به ایراد برد هدفون و یا همچنین از خرابی باتری باشد که این مسئله نیازمند به بررسی و عیب یابی تکنسین متخصص و مجرب است.


تعمیر هدست

هدست در واقع همان هدفون بهمراه میکروفن می باشد. هدست قابلیت چندکاره را دارد که هم دارای قابلیت شنیدن صدا یا موزیک ست و هم قابلیت دریافت صدا یا مکالمه را از طریق میکروفن داراست. خرابی ها و ایرادات هدست ها همانند هدفون ها می باشد. مرکز الکترونیک طهران خدمات عیب یابی و تعمیرات هدست در انواع با سیم، بی سیم/بلوتوثی را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.


تعمیر هدست گیمینگ

هدست گیمینگ همانند یک هدفون عمل میکند که دارای یک میکروفن جهت مکالمه در بازی های گروهی می باشد. ایرادات هدست گیمینگ شامل قطعی صدا، قطعی میکروفن، صدای نویز، نویز در میکروفن، ایرادات باتری(در هدست بلوتوثی)، ایرادات بلوتوث(در هدست بلوتوثی)، ایرادات کلید قطع و وصل و سایر ایرادات می باشد. مرکز الکتروینک طهران خدمات تعمیرات هدست گیمینگ را با ضمانت در تهران ارائه می دهد.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید