تعمیرات ماشین های اداری

خدمات آخرین آپدیت: 1402/8/18
تعمیرات ماشین های اداری
تعمیرات ماشین های اداری

نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری

مرکز الکترونیک طهران با سالها سابقه حرفه ای در زمینه عیب یابی و تعمیرات لوازم الکترونیکی، لوازم صوتی و تصویری، خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیرات ماشین های اداری را ارائه می دهد.

مرکز الکترونیک طهران سرویس عیب یابی و تعمیرات ماشین های اداری شامل پرینتز، اسکنر، فکس در انواع و مدل های مختلف تک کاره و چندکاره با برندهای موجود در بازار را با ضمانت در تهران انجام می دهد.


تعمیرات پرینتر

خدمات تخصصی عیب یابی و تعمیرات پرینتر در مرکز الکترونیک طهران در تهران با ضمانت ارائه می شود. عیب یابی و تعمیرات انواع پرینتر با ایرادات و خرابی کارتریج، کار نکردن پرینتر، ایراد و خرابی برد پرینتر، ایراد و خرابی مکانیک، ایرادات و خرابی درام، ایرادات و خرابی پورت، ایرادات بلوتوث، مشکلات در پخش جوهر، عدم تناسب طیف رنگی و سایر ایرادات و خرابی های پرینتر توسط تکنسین متخصص و مجرب در مرکز الکترونیک طهران انجام می شود.


تعمیرات اسکنر

مرکز الکترونیک طهران ارائه دهنده خدمات عیب یابی و تعمیرات انواع اسکنر با ضمانت در تهران می باشد. عیب یابی و تعمیرات اسکنر برندهای مختلف با ایرادات روشن نشدن اسکنر، کارنکردن اسکنر، اسکن نکردن، ایرادات و خرابی لامپ اسکنر، ایرادات و خرابی برد اسکنر، ایرادات پورت، ایرادات و خرابی مکانیک و سایر ایرادات و خرابی های اسکنر توسط تکنسین متخصص و مجرب در مرکز الکترونیک طهران انجام می شود.

مرکز الکترونیک طهران

تعمیرات تلویزیون های LCD ، LED، Plasma، OLED، QLED، سینمای خانگی، سیستم های صوتی و مانیتور با ضمانت در تهران

مشاوره، بازدید و ایاب و ذهاب رایگان / جهت مشاوره و درخواست سرویس با ما تماس بگیرید